2K Ekranlı Galaxy S5’in Haziran Ayında Tanıtılacağı İddia Edildi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2K Ekranlı Galaxy S5’in Haziran Ayında Tanıtılacağı İddia Edildi

2K Ekranlı Galaxy S5’in Haziran Ayında Tanıtılacağı İddia Edildi: Samsung şubat ayında gerçekleşen Dünya Mobil Kongresi’nde Galaxy S5’i duyurdu duyurmasına ancak yılın ilk günlerinden bu yana konuşulan mevcut Galaxy S5’ten daha üstün özellikler sergileyen ve bugüne dek Galaxy F, Galaxy S5 Prime, Premium Galaxy S5 olarak adlandırılan 2K ekranlı Galaxy S5 versiyonu dillerden düşmedi. Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Hindistan’a gönderdiği KQ kod adlı telefonun üstün özellikli Galaxy S5’i bir kez daha gündeme getirirken, Güney Kore medyası ise söz konusu telefonun LG G3 ile aynı dönemde piyasaya olacağı iddiasını ortaya attı.

Andronova

Güney Kore medyasına göre QHD (2560 x 1440 piksel, 564ppi) ekranlı Galaxy S5 haziran döneminde resmiyet kazanacak. Samsung’un haziran ayında üst seviye bir akıllı telefon duyurmasına pek alışık değiliz, ancak aynı dönemde tanıtılması beklenen LG G3 ve sahip olduğu donanım özelliklerini göz önüne aldığımızda, hem LG G3 satışlarını baltalamak hem de dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunulacak QHD ekranlı telefonu piyasaya ilk sunma istediği premium Galaxy S5’in tanıtılacağı ihtimalini artırıyor. İkili arasında benzer bir rekabet esnek ve kavisli telefonlar Galaxy Round ve LG G Flex için de yaşanmıştı.

5.2-inç büyüklüğünde 2K (1440×2560 piksel) çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805, Adreno 420 GPU, 3GB RAM, 3.000mAh kapasiteli pil ve optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 16/20MP çözünürlüklü arka kamera premium Galaxy S5’te yer alması muhtemel özellikler arasında sayılıyor.,

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.