Age of Empires Oyunu iOS iPhone ve Android indir Yükle

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Oyun tarihinin Dünya genelinde 20 milyon adet satan popüler strateji oyunu Age of Empires World Domination ile Android için yayınlandı.

Ad imageAd image

Yeni nesil mobil cihazlar için “Dünya Hakimiyeti” sloganıyla tekrar oyuncuların karşısına gelen Age of Empires, Microsoft‘un bugüne kadar yaptığı en iyi oyunlardan biriydi ve şimdi KLab Global şirketi aracılığıyla tüm popüler mobil işletim sistemlerine uyarlandı.

Geçen yıl için yapılan sessiz lansmanın ardından, için de yayınlanan Age of Empires World Domination oyununun, Windows Phone sürümü içinde beklenti içerisine girilmişti. Malum Android ve iOS kadar etkili ve popüler bir işletim sistemi değil.

Mobil cihazlar için gerçek zamanlı savaş imkanı sunmanın yanı sıra, hikaye moduyla da klasik AoE keyfini yaşatan popüler strateji oyunu, tarihi avucunuzda hissedeceksiniz.

Sekiz farklı medeniyet, yüzden fazla kahraman ve daha fazlasıyla akıllı telefon ve tablet PC ‘lerde harika savaş deneyimi yaşatacak olan AoE World Domination’ı, aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Oyunu, akıllı cihazınızın resmi mağazasından indirmeniz önerilir.

Ad imageAd image

Age of Empires indir

Android için Google Play Store bu ,  iOS için ise App Store bu ücretsiz cep telefonu veya tablete indirip yükleyebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda Age of Empires World Domination için hazırlanmış harika tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

youtube.com/watch?v=Vc7vQtLlHuM

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir