Galaxy S6 Android 6.0.1 Güncellemesi ve Android 6.0.1 ROM

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi Türkiye’ de yayınlandı. Galaxy S6 Android 6.0.1 ROM indirme adresi. Galaxy S6 Android 6.0.1 ROM’ u nereden indirebilirim? Galaxy S6 Android 6.0.1 ROM nasıl yüklenir? Galaxy S6 Android 6.0.1 ROM indir yükle. Android yazılım güncelleme ROM yükleme programı. Güncel Android ROM indirme adresi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, 2 ay önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ilk olarak Güney Kore’de indirmeye açmıştı. Geçen ay Türkiye dahil bir çok ülke için yayınlamıştı. Peki Samsung Galaxy S6 yazılımda sorun olan veya güncelleme yapılamayan cihazlar için Android 6.0.1 ROM’ u nereden indiririm! diyenler için Sammobile devreye giriyor. Bir çok Firmware bulabileceğiniz indirme adresi buradan. ROM yüklemede cihaz algılama hatası, Samsung driver sorunu yaşayanlar için driver indirme adresi buradan. Sammobile sayfasında yer alan My model number alanına istediğiniz modeli yazıp aratarak ilgili Firmware ulaşabilirsiniz. Galaxy S5 S6 ROM nereden indiririm ve ROM nasıl yüklerim yazımızı incelemenizi öneririm. Daha önce manuel yükleme yapmadıysanız uzman desteği ve önemli verilerin yedeğini almanızı öneririm.

Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi indir

Alternatif olarak Android telefonda ROM indirme yükleme programı, Mobil Odin programı ile Android ROM yazılım yüklemek ve TWRP Recovery yedekleme ve geri yükleme nasıl yapılır yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi

Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi indir

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi

Android 6.0.1 genel özellikleri: Yeni TouchWiz, gelişmiş yönetim, görsel tasarım, Quick connect, Parmak izi, Parmak izi eklemek için alternatif kilit açma yöntemi, kamera deklanşör hızını ayarlayabilme, RAW formatında fotoğraf çekebilme, gelişmiş güç tasarruf modu, arka plan uygulamaları kısıtlama (performans ve pil tüketimi verimi), yeni titreşim konsepti, e-posta, widget ve genel performans’ da yenilikler.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak