Android 7.0 Nougat alacak LG modelleri

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Android 7.0 güncellemesi alacak LG modelleri nelerdir? Merakla beklenen LG' nin hangi modelleri Android 7.0 sürümünü alacak, haberimizde sizlerle paylaştık.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Android 7.0 alacak tüm LG modellerini açıklıyoruz. Android’in son sürümü olan Nougat 7.0 artık yavaş yavaş tüm cihazlara dağıtılmaya başlandı. LG’nin hangi modelleri Android Nougat 7.0 alacak? Android 7.0 alacak tüm LG modelleri haberimizde.

Android Nougat 7.0 alacak LG modelleri nelerdir?

Android Nougat alacak cihazlar: Android, geçtiğimiz günlerde Android One serisi telefonlarına güncellemeyi dağıtmaya başladığını duyurmuştu. Sony, HTC, General Mobile gibi markalarda Android 7.0 Nougat alacak modellerini açıklamıştı. Android 7.0 Nougat alacak tüm LG modellerini açıklıyoruz. Birçok yenilik ile Android’in son sürümü olan Nougat 7.0 birçok yeni özellik ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Android Nougat 7.0‘ın getirdiği bazı yenilikleri sıralayacak olursak. Çoklu pencere özelliği, Gece modu, yeni batarya grafiği, yeni bildirim merkezi yönetimi gibi birçok yeni özellik eklenmiş durumda. 

Android 7.0 Nougat alacak tüm LG modellerini aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz. 

LG G4
LG G5
LG G5 SE
LG V10
Android 7.0 Nougat alacak LG modelleri


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:10

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak