Android İçin Microsoft Word, Excel ve PowerPoint’in Full Sürümleri Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android için Microsoft Word Excel Masaüstü bilgisayarlarda iş yapanların en çok kullandığı araçlardan olan Microsoft Office uygulamaları, artık akıllı telefon ve tablet pc’lerle birlikte daha kullanışlı hale geldiler.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Daha önce bir nevi lite versiyonları tablet pc’ler için yayınlanan ve Office Mobile adı altında kullanılan Microsoft Office uygulamalarından en sık kullanılanlar artık Android için yayınlandı.

microsoft-office-word-excel-powerpoint
Android için Microsoft Word Excel

Android telefon ve tablet pc’ler için yayınlanan yeni Microsoft Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarıyla artık dokümanlarını çok daha rahat oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz kullanım yapamayanların alternatif arayışa girdiği ofis araçları için Microsoft parasız kullanımlara yönelik çözüm önerileri sunuyor. Online kullanımlar için yararlı olan bu araçlardan yararlanmanızı öneririz.

Zaman zaman gönderilen belgelerin açılmasında sorun yaşanabilir. Sıkıntı çıkan belgelerde versiyon farkları az da olsa açılmama sorununa neden olur. Açılanlarda ise karakter sorunu görüldüğü oluyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir