Galaxy Note 9 fiyatı neden düştü

Samsung' tan Note 9 fiyatında önemli bir düşüş yapıldı. Yeni Note' da kampanya başladı. Acaba daha da düşecek mi ve beklemeli miyim diyenlerin sesini duyar gibiyim.

Galaxy Note 9 fiyatı neden düştü
müşteri hizmetleri

Doların çıkmasıyla çoğu ürün zamlandı. Özellikle cep telefonlarında bir anda 500 ile 1000 TL arasında zam oldu. Sonrasında yine ara ara zamlarla çıkışa devam etti. Bunlardan biri olan Note 9 çıkış fiyatı 6499 TL iken 8000 TL' lere çıkmıştı. Tabi bu resmi sitesindeki fiyatıydı. Gittigidiyor, N11 veya Hepsiburada gibi sitelerde daha uyguna satılmaktaydı. Samsung' un resmi sitesine baktığımızda Note 9 için indirim başlatmış.

Samsung' un resmi sitesinin dışında bazı alışveriş sitelerinde Galaxy Note 9 fiyatı 5600-6000 arasında satılmakta. Bu şekilde bir düşüşün tam olarak doların düşüşüyle mi alakası var yoksa rakip markaların yeni ürünlerinin çıkması mı?

Note 9' un 128 GB fiyatında bu şekilde bir düşüş görülmesi daha öncede yüksek fiyatlarla alanları biraz üzecek gibi duruyor.

Galaxy Note 9 fiyatı neden düştü

Galaxy Note 9 fiyatı daha da düşer mi?

Eğer dolarda bir ani çıkış görülmezse büyük ihtimal daha da düşecek. Şu an ki düşüş gelecekteki düşüşlere ışık tutar gibi. Resmi site dışında beklentimiz 5000 TL veya daha aldı...

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 21:06
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
aziz
aziz - 2 yıl Önce

6 ay çekmez 5G ler piyasadadır..4.G.lerin işi bitmiştir..
mecburen fiyat indiriyorlar..akıllı kişi 5G,yi bekler..
en az 10 telefon şirketi 5G çıkartacak..mallarını satmak istiyorlarsa normal veya normal altı fiyat verecekler..aksi halde onlarda çok beklerler..teknoloji durmuyorki..

vatandaşlar
vatandaşlar - 2 yıl Önce

3500 lira hak eden fiyatıdır..ötesi berisi yok..piyasa telefon dolu..kalem haricinde note 9,dan daha iyi telefonlar var..ancak onlarda fiyat kabartıyor..normal hale gelmedikçe cemakanlarda süs gibi duracak telefonlar..hayat şartları yurdumuzda belli..herke 5000 lira verip bu devirde telefon alamaz..
ya fiyat indireceksin veya cemakanda süs besleyeceksin..note,leri,,iponeleri ve huavi,leri ve benzerlerini..1 yıl çekmez bu telefon 3000 lira olur..ikinci el 2000 lira..üflesen telefon değiyor nefesin...
iphone samsung,,huvei artistlik yapıyorlar..hati satın da görelim bu fiyatla..kaç kişi alacak..en fazla 100 kişi..inadına mı gidiyor bu şirketler.?