Asus Pixel master Camera uygulamasını başka telefonlarda kullanma

banner186

Farklı marka telefonda Pixel master kullanılabilir mi? Asus Pixel master Camera uygulmasını farklı model telefonlarda kullanma imkanı var mıdır ? Cevabı bu haberimizde...

Asus Pixel master Camera uygulamasını başka telefonlarda kullanma
Çağrı merkezi 05 Ocak 2017 Perşembe 12:47

banner192

Asus markası dünya çapında yer alan bir notebook markasıdır. Tayvan menşei olan bu marka diğer firmalar gibi farklı ürünlerde çıkarmaktadır. Eskiden beridir PDA cihazı üreten firma son dönemlerde akıllı telefon sektörüne de giriş yaparak bu alanda da ürünler sunmaya başladı.

Asus cep telefonlarını üretirken yazılım konusunda olan bilgi ve birikimini akıllı telefonda da kullanarak kullanışlı telefonlar piyasaya sürdü. İşte o yazılımlardan biri olan ve asus marka akıllı telefon kullanıcılarını memnun eden Asus Pixel master Camera yazılımından bahsedeceğiz. Bu Asus Pixel master Camera yazılımını kullanan kişiler daha sonra farklı bir model cep telefonu aldıklarında bu yazılımıda beraberlerinde götürmek istemektedirler :) İşte bu makalemizin konusuda burada başlıyor. Asus Pixel master Camera yazılımı diğer modellerde kullanılabilir mi?

Asus Pixel master Camera uygulamasını başka telefonlarda kullanma

Asus Pixel master Camera uygulamasını farklı markada kullanma

Sorunumuzu yukarıda tanımladıktan sonra cevabımıza geçelim; Asus Pixel master Camera yazılımını belleğe atabilirsiniz hatta kurulumuda gerçekleştirebilirsiniz fakat iş bu yazılımı açmaya geldiğinde telefonunuz bu yazılımı açmadan kapatacaktır. Neden ? Çünkü asus bu yazılımın üretimini yaparken telefon içerisinde sisteme yazarak telefon ile piyasaya sürmektedir. Harici yüklemelerde sunulan dosya farklı telefonlarda kullanılmak içi değil yine sistem içerisinde yer alan uygulamanın tekrar yüklenmesi ile ilgilidir. Peki bu yazılımı kullanabilirmiyiz. Asusu firmasının hazırladığı yazılıma benzer uygulamaları google play storeden indirebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×