Yeni Ortaya Çıkan Samsung SGH-i337 İsmi, Galaxy S IV’ün Amerikan Versiyonu Olabilir!

1080p ekrana sahip bilinmeyen bir telefona ait SGH-i337 model numaralı Samsung cihazının kullanıcı profili ortaya çıktı. Samsung şu anda ful HD çözünürlüğe sahip bir akıllı telefon sunmuyor, fakat tam da böyle bir cihaz ufukta çıkmayı bekliyor. Evet, bu çıkmayı bekleyen cihaz Samsung Galaxy S IV ve bu bulunan kullanıcı profili Galaxy S IV’ün bölgesel veya bir operatöre ait versiyonu olabilir.

Şu anda piyasada bulunan ve geçmişte çıkmış cihazların isimlendirme geleneğine baktığımızda bu cihazın Amerikan cep telefonu operatörü AT&T için çıkartılacak olan Galaxy S IV versiyonu ya da en azından bu amiral gemisinin teknik özelliklerinin bir kısmına sahip değişik bir versiyonu olması kuvvetle muhtemel diyebiliriz.

Samsung Galaxy S IV’ün uluslararası olarak GT-i9500 model adıyla çıkartılacağına inanılıyor. Bunun yanısıra 4.99 inçlik 1080p Super AMOLED ekrana sahip olacağı ve Samsung’un Exynos 5 Octa işlemcisiyle çalışacağı düşünülüyor. Hakkında en son çıkan dedikodularsa cihazın Nisan’da satışa çıkartılmak üzere Mart ayı içerisinde resmi olarak duyurulacağı şeklinde.

Kaynak: Phandroid

müşteri hizmetleri