Android’in Yeni Eğlenceli Reklam Video’ları Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google, doğrudan Android‘in çeşitliliğine atıfta bulunarak, teşvik edici reklam kampanyasını başlattı. Yayınlanan 3 kısa reklam videolarında Androidify uygulamasında hazırlanmışa benzeyen, her biri farklı boyutlarda telefon, tablet pc ve Android Wear’li akıllı saat kullanan karakterlerle, “Birlikte olmak. Aynı şey değildir” sloganı öne çıkarılıyor. Buradaki en güzel olan şey ise, Google’ın Android cihaz üreten üreticilerin ismini kullanmadan Android platformunun reklamını yapması.

Sizce de, Google’ın bu yeni reklam kampanyasının ardındaki şey, kısa süre içerisinde gelecek olan Android L veya Nexus 9 tablet ve Nexus 6 akıllı telefonu mu? Bu sorunun cevabını düşüne dururken, sizleri Google’ın yeni Android reklam video’larıyla baş başa bırakıyoruz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir