Android'te Root'suz Görüşme Kaydı Nasıl Yapılır? ACR Video İncelemesi

Android'te Root'suz Görüşme Kaydı Nasıl Yapılır? ACR Video İncelemesi
müşteri hizmetleri

Akıllı telefonlar ile hayatımız oldukça kolay ve rahat hale geldi. İstediğimiz bilgiye istediğimiz anda, tam manasıyla elimizin altından ulaşabilmenin verdiği kolaylığın yanı sıra, marketlerdeki uygulamalarla, daha önce sadece MİT, CIA gibi gizli servislerin kullandığı bazı özellikleri de kullanabilir olduk.

Bu servislerden en meşhurları arasında görüşme kaydı geliyor. Arama sırasında, sizin ve karşı tarafın ses kaydını yaparak saklayan bu sistem, artık akıllı telefonlarla herkesin kullanabileceği bir şey oldu.

Bu işi gören kanaatimizce en iyi uygulama da, Görüşme Kaydı - ACR uygulaması. Andorid'te kolayca telefonunuzda Root olmasa bile görüşme kaydı yapabilmenizi sağlayan ACR uygulamasını sizler için inceledik.

Görüşme Kayıt - ACR uygulamasını Google Play Store'dan indirmek için buradan play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&utm_source=andronova.net
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
serkan
serkan - 3 yıl Önce

casper m3 telefon kullaniyorum desteklemiyor galiba hiç kayır yapmıyor daha çnce sony kullaniyordum onda kayıt sorunu yoktu bu konu hakkında bilgisi olan varmı neden kayır etmiyor olabilir casper de

Teknoloji haberleri