iOS 13.1 güncellemesi yüklenmeli mi?

iOS 13.1 ile iPhone yavaş çalışıyor diyenler oluyor mu? Biz kullandık biraz zorladığımızda tıkandığını gördük. Ama önceki hatalar çözülmüş.

iOS 13.1 güncellemesi yüklenmeli mi?
müşteri hizmetleri

Perşembe günü yayınlanan iOS 13' ün hemen ardından iOS 13.1 sürümü yayınlandı. Önemli sorunlardan dolayı acil çıkarılan yeni sürümle çok sayıda sorun çözüldü.

iOS 13 yayınlandıktan kısa süre sonra yeni bir güncellemenin yolda olduğunu duyurmuştuk. Tespit edilen sorunlar çok büyük olmasa da çıkan sürümün prestiji açısından iyi olmamıştı. Bundan dolayı hızlıca yeni bir sürümle kullanıcılarının karşısına geçen Apple' un genel olan tüm sorunlar için iyileştirme yapıldığını belirtti.

Yeni sürümde birde kararlılık sürümü şeklinde adlandırıldı. Yani bir öncekinin devamı olan kararlılık sürümünde yine iPhone 6s ve üst modeller yükseltmeden yararlandı.

Bir YouTube kanalında yayınlanan iOS 13 ve 13.1 testinde yeni sürümle pekte bir hız artışı olmadığı belirtiliyor. Hatta birazcık gerileme olduğu söylenmekte. Ama önceki sürümde hatalar olduğu bariz ve iOS 13.1' e geçiş önerilmekte. Ama ben pek bir sorunla karşılaşmadım diyorsanız mevcut sürümle devam edebilirsiniz.

iOS 13.1, kararlılık güncellemesi olarak çıktı ve yine kullanıcı deneyimi için önemli olduğu söyleniyor.

iOS 13.1 güncellemesi yüklenmeli mi?