Apple iPhone müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

media 11653

Türkiye' de Apple' ın iPhone müşteri hizmetleri, 444 destek hattı ve 0216 çağrı merkezi arayanlar iletişim için Apple telefon numarası haberimize eklendi.

Andronova

Apple Türkiye telefon numarası ve iletişim bilgileri aşağıda yer alıyor. 0850 veya 444 şeklinde bir numarası yer almıyor. 0216 ve ücretsiz 00800 hat mevcut. Bunlar müşteri hizmetleri numarası ve yetkili servis ile görüşeceğiniz direk telefon numarası olmayabiliyor. Özel destek hattı olarak anlaşmalı çağrı merkezi sizinle teknik servis arasında iletişimi sağlıyor.

iPhone müşteri hizmetleri veya şikayet numarası dışında iPhone e-posta adresi ve destek talep formları ile iletişime geçebilirsiniz. Verdiğimiz iletişim bilgilerinden aynı zamanda arızalı cihaz sorgulaması, yetkili servis adres bilgileri ve arızalı telefonu nereye hangi servise bırakmalıyım gibi cihaz sorgulaması hizmetini alabilirsiniz.

Önerdiğimiz numaraya ulaşmak zor olabiliyor. Eğer ulaşamazsanız Apple iPhone özel destek hattı arayarak yardım alabilirsiniz. Cihazda yardım almadan önce kontrol etmeniz gereken adımları iyi bilmeniz gerekiyor. Örnek cihaza su kaçtıysa neler yapılması gerektiğini bilmeniz ilk müdehale için çok önemlidir. İşte bu gibi durumlar için istediğiniz her saat danışabileceğiniz bir numara bulunmakta.

Apple iPhone imei garanti sorgulama servis numarası ve iPhone destek hattı Apple telefon numarası yazılarımıza baktınız mı? 

iPhone müşteri hizmetleri ulaşmak için

Apple iletişim numaraları yukarıda yer alıyor. Eğer ulaşamazsanız veya çağrı merkezinin vermediği hizmetleri özel önerdiğimiz iPhone destek hattıyla alabilirsiniz.

Apple iletişim tüm cihazlar için form apple.com/feedback ve iPhone iletişim adresi apple.com/feedback/iphone.html

Apple iPhone müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Apple müşteri hizmetleri

iPhone cep telefonları ve Apple cihazları için Türkiye’ de yetkili servislerden biri olan Genpa ile görüşünüz. Genpa dışında aşağıdaki numaraları deneyebilirsiniz. 

Apple kurumsal müşterileri için satın alma Apple müşteri hizmetleri numarası

00800448829875 ücretsiz telefon numarasından ya da ücretli sabit numarası 02162821512 arayabilirsiniz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında görüşebilirsiniz.

Apple eğitim ve satın alma

Öğrenciyseniz, Öğretmen iseniz ya da eğitim görevli iseniz? Apple ile iletişime geçmek için resmi eğitim sayfasını ziyaret edebilir ya da 00800448829873 ücretsiz numarayı arayabilirsiniz. Ücretli numarası 02162821511′ den ulaşınız. Yine aynı saatlerde. 

Apple Online Store ulaşma

Telefonda alışveriş yapmak isterseniz hafta içi 09:00 – 18:00 arasında 9873 ve yine 1511 aranabilir.

Apple genel satış destek hattı

Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arası 873 ve 511 numaraları arayabilirsiniz. Yerel sabit hat ücretlendirmesi yansıyacaktır.

Yukarıdaki bilgiler işinizi görmediyse, bu konumuza yorum bırakarak bizime ulaşabilirsiniz. geçebilirsiniz. Yorum bıraktıktan sonra genelde 1-3 saat içerisinde geri dönüş için yoruma cevap yazılmakta.


Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 22:58

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın