By Lock nedir nasıl kullanılır?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

By Lock nedir nasıl kullanılır? By Lock nasıl kullanılır? By Lock uygulaması Android iPhone indir yükle dene. Yazışmaları / mesajları şifreleme uygulaması.

Ad imageAd image

By Lock nedir? By Lock uygulaması WhatsApp’ ın yakın zamanda çıkardığı uçtan uca şifreleme yöntemine benzer yazışmaların şifrelemesini sağlayan uygulamadır. Bu uygulama Türkiye’ de FETÖ operasyonları ile duyuldu. 

By Lock uygulaması, paylaşımların kripto özelliği ile başkalarının erişimini engellemektedir. Tabi kul yapımı olan hiç bir sistemin kırılmama gibi bir imkansızlığı yok. 

ByLock: Güvenli mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Kriptolu özelliği ile ücretsz olarak yurtiçi ve yurtdışı görüşmeleri yapabilmeyi sağlayan anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

By Lock nedir nasıl kullanılır?

By Lock nedir nasıl kullanılır?

Ad imageAd image

Uygulama desteği: Parmak izi extreme güvenliği desteği ve parmak izi çağrı şifreleme özelliğine sahip bu uygulama endüstri şifreleme tekniklerini kullanır.

By Lock uygulaması, normal kullanıcılardan çok gizli kapaklı iş yapanların tercihi oldu. By Lock uygulaması için, şifreleri çok zor kırıldığı hatta kırılması imkansız diyenlerde oldu. Yakın zamanda MİT, darbecilerin yazışmalarının bir kısmının çözüldüğünü açıklamıştı.

ByLock uygulaması, Android ve iOS (iPhone) işletim sistemleri ile uyumludur. Resmi uygulama mağazalarından indirilebilir.

By Lock nedir By Lock nasıl kullanılır?

By Lock nedir By Lock nasıl kullanılır?


Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 18:36

Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir