Canlı maç izleme programı Android APK indir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Ücretsiz canlı maç izleme programı Android olarak çok sayıda uygulamayla karşılaşabilirsiniz. Google Play dışında bir çok platformda ve web sitesinde yer alanlardan bazılarının gizlilik ve güvenlik ihlalleri çıkarabilir. Bundan dolayı araştırmadan bir uygulamaya yönelmemenizi öneririz. Artı indirilen sitelere dikkat ediniz.

Ad imageAd image

İzleyeceğiniz yayınların bir çoğu zamanla erişim engelleri ile karşılaşılabiliyor. Kullanılacak araçların güncel olmasına dikkat ediniz.

Açılmayan kanalların alternatiflerine bakabilirsiniz. Yayında sorun olup olmadığının anlaşılması adına ve artı resmi yayınları üzerinden de bakabilirsiniz. Lakin her kanalın ayrı bir platformu olduğundan çok sayıda site ve uygulama demek oluyor.

Canlı maç izleme uygulaması

Elden ele dolaşan maç yayınlarını yayına alan uygulamalarla karşılaşabilirsiniz. Bunların çoğunda istemsiz reklamların açılmasıyla karşılaşırsınız. Bazılarının reklam virüsü denilen bir yapıya sahip olduğunu belirtelim. Biz iPhone telefonda bir çoğunu test etmemize rağmen sürekli ekranımıza geliyor ama yerleşme gibi bir olasılığı bulunmuyor. Tabi Android kullananların böyle bir güvenlikle korunmadığından dolayı sağlam koruma uygulamalarına ihtiyaç var.

Şu aralar bazı maç yayınları Dsmart platformunda yer alabiliyor. Bununda yer aldığı geniş çaplı resmi olmayan programlarla karşılaşabilirsiniz. Her ne kadar ücretsiz olsa da dikkat edilmesinde fayda olacak.

Ad imageAd image
Canlı maç izleme programı Android APK indir
Canlı maç izleme programı

İçeriğimize önemli bir not eklemek istiyoruz. Bir çok ilagal yayınlarda ara ara donmalar veya duraklamalar görebilirsiniz. Özellikle iptv tercih edenlerde bu durum daha sık oluyor. İzlediğiniz maç burnunuzdan gelebiliyor. Özellikle misafirleriniz varsa daha rahatsız edici bir hale geliyor.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir