Casper Nirvana tablet desen tuş kilidi açma format atma

Andronova

Casper Nirvana tablet desen tuş kilidi açma format atma hard reset adımları. Casper N210 format atma fabrika ayarlarına döndürme. Casper VIA A1, V10, V9, N1, E1, V3, VIA tablet 7, 7.85, 8, 10.1 ve T9W tuş kilidini kırma.

Casper Nirvana tablet desen tuş kilidi açma format atma hard reset adımları. Casper N210 format atma fabrika ayarlarına döndürme. Casper VIA A1, V10, V9, N1, E1, V3, VIA tablet 7, VIA 7.85, VIA 8, VIA 10.1 ve VIA T9W tabletlerde açılış tuş kilidi kırma açmak.

Desen kilidi unutulan Casper Nirvana tabletlerde hard reset adımları ile çözüme ulaşılamayabiliyor. Hard reset adımlarında cihaz kapalı durumdayken Ses kısma ve Güç tuşu (cihazın açma kapama) iki tuşa 5-10 saniye basılı tutup ekrana gelen “Wipe data factory reset” yazısının üstüne Ses Kısma tuşu ile gelip “Güç” tuşuna bir kez basıyoruz. Sonrasında “Yes” seçeneği ile hard reset işlemine onay veriyoruz. Eğer bu bölüm açılmazsa tabletin şarj seviyesini %50′ nin üstünde olmasını sağlayınız.

Yukarıdaki adımlar olmazda not defterine yazacağımız komutla bu işlemi yapabiliriz. Bilgisayarınızda boş bir metin dosyası açıp içine –wipe_data komutunu yazıp dosya adını factory_update_param.aml yazarak kayıt ediniz. Oluşturduğunuz factory_update_param.aml adlı dosyayı bir hafıza kartına atıyorsunuz. Dosya direk ana dizinde yer almalı. Yani bir dosyanın içerisine atılmamalı. 

Casper Nirvana tablet desen tuş kilidi açma format atma

Casper Nirvana tablet desen tuş kilidi açma format atma

İlgili dosyayı attığınız hafıza kartını tablete takınız. Tabşet kapalı durumdayken Ses kısma ve Güç tuşlarına basılı tutup ekrana “Upgrading plase wait” yazısı geldiği zaman tuşları bırakıyorsunuz. İlk kurulum ekranı gelebilir. Türkçe seçip devam ediyorsunuz. İleri seçeneklerinden sonra tableti artık kullanabilirsiniz.

Not: Yukarıdaki adımlar sonucu cihaz içerisinde yer alan herşey silinecektir. Adımları uygulayamayanlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirler.

Casper Nirvana N240 fabrika ayarları / Casper Nirvana N240 format atma / Casper Nirvana N240 Format Nasıl Atılır / Casper Nirvana N240 ekran kilidi kırma / Casper Nirvana N240 sıfırlama


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 20:14

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir