Cep telefondaki SMS ve WhatsApp mesajları kaydetme

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Cep telefondaki WhatsApp mesajları kaydetmek için telefonda bulunan tüm mesajların yedeği alınabilir. iPhone WhatsApp mesajları bilgisayara kaydetmek çok kolay.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Telefondaki SMS’ leri ve Whatsapp mesajlarının yedeği nasıl alınır? Bilgisayara kayıt etme iPhone 7, iPhone 8, iPhone XS, XR ve iPad gelen mesajları kayıt etme çok kolay.

Whatsapp mesajlar nasıl kayıt edilir? Apple kullanıcıları için çıkarılmış önemli yazılımlardan biri olan iTools programı, iTunes programının yaptığı çoğu şeyi yapmaktadır. İster iPhone cep telefondaki tüm verilerin yedeğini alabilir, ister tek tek yedekleme yapabilirsiniz. Örnek bazı SMS ve Whatsapp mesajların yedeğini almak isterseniz tam size göre bir programdır.

Cep telefondaki WhatsApp mesajları kaydetme

WhatsApp mesajları kaydetme ve kısa mesajları kayıt etme Öneri verdiğimiz işlemin dışında güncel olan işlemlerde denenebilir. Bunlar için ücretli veya ücretsiz programlarda bulunabilir. 

Kısa mesajları bilgisayara kaydetme için iTools ile fotoğrafları, müzikleri, rehber ve iletişim bilgilerini, uygulamaları, mesajları ve dosyaların yedeğini alabilirsiniz. İsterseniz de silebilirsiniz. Uygulama özellikle iPhone telefonda müzikleri zil sesi yapmak ve müzik atmak için kullanılmaktadır. Detaylara iPhone müzik indirme ve yükleme nasıl yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

Cep telefondaki SMS ve WhatsApp mesajları kaydetme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Cep telefondaki WhatsApp mesajları kaydetme

WhatsApp mesajları kaydetme

sms kaydetme


Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 16:14

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak