Çift Ekranlı YotaPhone, Hem LCD Hem de E-ink Ekrana Sahip!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yota Devices adındaki şirketin çıkartacağı YotaPhone, biri LCD biri e-ink olmak üzere iki ekrana sahip.

Andronova

Her bir ekran farklı fonksiyonlara sahip ve farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Örneğin kullanıcılar LCD ekrandan video izleyip oyun oynayabiliyor ya da telefonun diğer tarafındaki e-ink ekrandan kitap ve dergi okuyabiliyor. YotaPhone’un e-ink ekranı aynı zamanda hatırlatmalar, haritalar, notlar vs. gibi önemli bilgileri göstermek için de kullanılabiliyor.

Piyasaya sürülmeyi bekleyen telefon, Qualcomm’un 1.5 GHz’lik çift çekirdekli Snapdragon MSM8960 çipsetiyle çalışıyor ve 2GB’lık RAM ile 32GB’lık dahili hafızaya sahip. LTE’ye ve 12MP’lik bir kameraya sahip olan cihazdaki LCD ekranın çözünürlüğü 720p. Telefon, aynı zamanda Corning’in en yeni modeli olan 3D Gorilla Glass’e sahip olarak çıkan ilk telefon olacak.

YotaPhone, Şubat ayında gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress’da resmi olarak tanıtılacak ve 2013’ün 3. çeyreğinde satışa çıkacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın