HTC M7 Şubat Ayında Londra’da Gerçekleştirilecek Etkinlikle Resmiyet Kazanacak

HTC’nin büyük umutlar bağladığı iddia edilen üst seviye akıllı telefonu M7’nin resmi tanıtım tarihi netleşti. Şirket göndermeye başladığı davetiyelerde etkinliğin 19 Şubat’ta Londra’da yapılacağını bildirdi. Tayvanlı üretici Londra’da düzenleyeceği etkinl

HTC M7 Şubat Ayında Londra’da Gerçekleştirilecek Etkinlikle Resmiyet Kazanacak
müşteri hizmetleri

HTC’nin büyük umutlar bağladığı iddia edilen üst seviye akıllı telefonu M7’nin resmi tanıtım tarihi netleşti. Şirket göndermeye başladığı davetiyelerde etkinliğin 19 Şubat’ta Londra’da yapılacağını bildirdi. Tayvanlı üretici Londra’da düzenleyeceği etkinlikle paralel benzer bir basın toplantısını da New York’ta düzenleyecek. M7’nin Amerikalı operatör şirketleri tarafından ürün bültenlerine alındığı ön görüldüğünde, şirket hem Avrupa hem de Amerika’da iki etkinlik yapmayı uygun görmüş olmalı.

Teknik özellikler ve tasarım noktasında telefon hakkında sayısız iddia ortaya çıkmışken, birçok kaynak M7’nin kayda değer satışlar gerçekleştireceğini belirtiyor. Daha önce de bildirildiği üzere şirket oluşacak yoğun ilgide stok sıkıntısı oluşmaması adına 5 milyon civarında tedarik sağladığı iddia ediliyor. Hatırlanacağı üzere Full HD ekranlı ilk telefon olan J Butterfly modeli için stok sıkıntısı çekildiği bildirilmişti.

HTC M7 için söz konusu teknik özellikleri bir kez daha hatırlatacak olursak; 1.7GHz frekans hızında çalışan yeni nesil Qualcomm çipset, 2GB RAM, 12MP arka ve 2.1MP çözünürlüğünde ön kamera, 4.7-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super IPS LCD2 ekran, 32GB depolama alanı, Andorid 4.2, LTE, NFC, Beats Audio desteği, 2300mAh kapasiteli pil ve Sense 5 arabirim.

kaynak: gsmarena

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
salih deniz
salih deniz - 7 yıl Önce

tasarım olarak butterfly modeli daha güzel görünüyor.. bu biraz garip geldi bana fakat kalite olarak m7 beklentileri karşılar zannımca, inşallah beyaz renklisini de çıkarırlar..

haydar
haydar - 7 yıl Önce

aynen bi cacık olmaz batsın dah iyi eski tellerine bakmadıktan sonra bu htc adam olmaz

yıldırım
yıldırım - 7 yıl Önce

htc'den bi cacık olmaz..

Adsiz
Adsiz - 7 yıl Önce

Mustafa bey arka kamera 13 mp olmayacakmiydi

Tahir
Tahir - 7 yıl Önce

En düşük pil 3100mAh olmalı artık sarz aletiyle dolaşmak istemiyorum

17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz