Dominations Türkçe güncellemesi Android iOS

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Dominations strateji oyunu,  Android ve iOS cihazlarda neredeyse 1 yıldır yer almakta. Oyun büyük bir güncelleme alarak hem bazı yeniliklere hem de Türkçe dil desteğine kavuştu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Dominations, taş çağından başlayarak uzay çağına kadar ilerlemenizi sağlayan strateji oyunudur. Artık Türkçe oynayabilirsiniz. Oyuna Osmanlı Padişahlarından 1. Süleyman ve 89. İslam halifesi de eklendi. Oyunda Selahaddin Eyyübi gibi büyük liderlerin özellikleri de güncellemeyle geldi. Oyunda taktikler geliştirildi ve Decoy adı verilen yeni taktik de eklendi. Dominations yeni güncellemesi ile aynı zamanda şuana kadar görülen tüm sorunlarda giderildi. Yeni çıkan Pokemon Go oyun hakkında bilgi ve indirmek için  haberimize bakabilirsiniz.

Dominations Türkçe güncellemesi yapıldı

Dominations oyununu iOS cihazlar için App Store’ den ve Android cihazlar içinde Google Play Store’ den ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunu iOS iPhone cihazlardan oynayabilmek için iOS 7 ve iPhone 4s ve üstü gerekli. Android cihazlarda ise Android 4.0.3.

Dominations Türkçe güncellemesi indir yükle

DomiNations oyun tanıtımı: Bu görkemli ve kapsamlı oyun ile her şeyi yöneten sen oluyorsun. Şehri baştan oluşturup eski çağdan modern çağa çevirebilirsiniz. Şehrine Piramitleri, Babil Asma Bahçeleri, Roma Kolezyum Stone Hedge ve listede yer alan diğer yerleri getirebilirsin. Binaları yükseltebilir, gelişmiş malzemeler kullanabilir, şehrin savunmanı güçlendirebilir, büyük ganimetler toplayabilir ve tarihi savaşlara katılarak önemli kaynakları ele geçirip daha büyük güçle medeniyeti genişletebilirsiniz. Yeri geldiğinde doğru müttefikler seçerek tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir