Dropbox Uygulamasına Microsoft Office Desteği Geldi!

blank

Dropbox Uygulamasına Microsoft Office Desteği Geldi!

Dropbox‘ın geliştiricileri, resmi Android ve iOS uygulamalarına bir çok kullanıcının hoşuna gidecek bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme sayesinde artık Microsoft Office dokümanlarını doğrudan Dropbox uygulamasından görebilir ve düzenle butonuna basarak Office uygulamasıyla gelişmiş seçeneklerle düzenleyebilirsiniz.

Tüm dosya çalışmalarının bulut (cloud) tabanlı Dropbox hesabınızda otomatik olarak kayıt edilmesiyle, dosya kaybına son veren bu güncelleme sayesinde, işinizi bir çok yerden takip edebileceksiniz.

Dropbox Uygulamasına Microsoft Office Desteği Geldi!

Yeni Office entegrasyonu, iş ve diğer çalışmalarında Dropbox kullanan kullanıcılar için büyük kolaylık getirse de, yinede Microsoft’un suite araçlarını gerektiriyor. Eğer dosyaları doğrudan Dropbox hesabınızdan düzenlemek istiyorsanız, Microsoft‘un Office 365: Business, Business Premium, ProPlus, E3, veya E4 hesaplarından birine sahip olmanız gerekiyor.

Dropbox’ı Google Play Store’dan indirmek  ve Apple AppStore için 

dropbox-android-ios-office-render

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!