En Etkileyici Grafikler Real Racing 3 ile Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefon kullanım alanın hızla genişlediği bu dönemde mobil oyunlar kullanıcıların vaz geçemediği içeriklerin başında geliyor. Grafik işlemcilerinin hızla gelişmesi ve bunun yanında ekran boyutlarının büyümesi ile akıllı telefonlarda oyun zevki yükselen bir değer olmakta.

Andronova

Son yapılan anket sonuçlarına göre akıllı telefon sahiplerinin yarısından fazlası evlerinde bilgisayar ya da oyun konsolları bulunmasına rağmen oyunlarının büyük bölümünü mobil alanda tercih ediyor. Kullanıcılar saatlerce bir konsol ya da bilgisayarda oyun oynamanın aksine istedikleri ortamda yer ve zaman kavramı fark etmeksizin , seyahat ederken, tatilde, hatta ders ya da mesai saatlerinin içinde mobil cihazları ile oyun oynama kolaylığına sahip olması bu oranın daha da artacağına işaret ediyor.

Üstelik bu üst düzey grafiklere sahip oyunlara sahip olmak işletim sistemlerinin sunduğu olanaklar sayesinde çok kolay. Örneklemek gerekirse muhteşem grafiklere sahip Dead Trigger oyununa ücretsiz sahip olunabiliyorken yine aynı kaliteye sahip Asphalt 7’ye  bir dolar gibi çok uygun bir fiyat ile sahip olabiliyoruz.

Mobil oyun sektörünün hızla geliştiği ve genişlediği bu dönemde oyun geliştiricileri yeni, eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı oyunları kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Bu oyunlardan biri de Real Racing 3 olacak. Electronic Arts ve Firemonkeys ortaklığı ile geliştirilen oyun şu ana kadar en iyi grafiklere sahip oyun olarak gösteriliyor.

Daha önce yer alan lisanlı araçların yanına Porsche ve Mazda serisi araçların eklendiği oyun için kesin bir çıkış tarihi açıklanmasa da bu yıl sonuna kadar Android platformunda yer alacak. Mobil oyunlarda grafik kalitesini oyun konsolları seviyesine çıkaracak Real Racing 3 ile ilgili yayınlanan videoyu izlediğinizde sizlerde hayran kalacaksınız.

youtube.com/embed/UmkYHZpel3Y

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın