En İyi iPhone 5 ve iPhone 5S Kılıfları

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Geçtiğimiz gün sizlere iPhone 5C için en iyi kılıfları buradaki yazımızda tanıtmıştık. Bu yazının sizler tarafından ilgi görmesi üzerine de iPhone 5 ve iPhone 5S kılıflarını da sizlere tanıtmaya karar verdik. Akıllı telefonlarımızın malzeme kalitesi arttıkça bunları dış etkilerden korumakta gittikçe zorlaşmakta. Bunun için en iyi koruma yöntemlerini en etkin biçimde kullanmak oldukça önem kazanmakta. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özellikle erkeler mont ve ceket giymedikleri için telefon, cüzdan ve anahtarlık bermuda şeytan üçgeninde kaybolduklarını görebilmekteyiz. Anahtarlık telefonu çizer aynı yere konmaz, cüzdan ve anahtarlık ise aynı cepte şişkinlik yapar gibi bir paradoksa yaz aylarıyla birlikte yavaş yavaş girmekteyiz. Bu dertten sizi kurtarabilecek bazı kılıfları tanıtmayı uygun gördük; işte o kılıflar.

BookBook isimli bu kılıf cüzdan ve telefonunuzu bir arada taşıyabilmenizi sağlamakta. Deriden yapılmış olan bu kılıf 59,99 dolarlık fiyatıyla telefonunuzu kılcal çiziklerden koruyarak cüzdan olarak kullanılabilmekte.

book-book-iphone-5s-case-1

Bu koruma bana yetmez ben telefonumu hem daha iyi koruyup hemde kılıfımı cüzdan olarak kullanmak isterim derseniz size 39,99 dolarlık fiyatıyla Wallet Case‘i öneriyoruz.

iphone-5s-wallet-case-1024x1024

Apple Store’da 99 TL’ye satılan orijinal Apple kılıfını da lüstemize almamız gerekmekte. Listedeki en basit kılıf oalrak göze çarpan bu kılıfın telefonun arka kısmını sadece kılcal çiziklerden koruması sağlanıyor. Kılıfın en önemli özelliği ise telefonunuzu kalınlaştırmadan korumanızı sağlıyor.

iphone-5s-leather-case

49,99 dolarlık fiyatıyla listemizdeki en kullanışlı kılıflardan biri olan Moshi SenseCover iPhonenunuzun kapağını açmadan telefona komut vermenizi sağlıyor. Bu özellikli kapakları Android ekosisteminde uzun zxamandır olduğunun da altını çizelim.

moshi-sense-cover

Su altında da iPhonenumu kullanmak isterim derseniz size LifeProof Fre isimli kılıfı öneriyoruz. Bu kılıf hem telefonunuzu suya hemde toza karşı koruyor. Fiyatı ise 79,99 dolar

lifeproof-fre-iphone-5s

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir