Facebook arkadaş listesini gizlemek istiyorum

Facebook arkadaş listesini gizlemek isteyenlerin kendince sebepleri oluyor. Bir çoğu hesabını kapatmaya dahi yönelebiliyor. Facebook hesabınızda yer alan arkadaşlarınızı herkesin görmesini istemiyorsanız, ilgili adımları uygulayarak gerekli sorunu ortadan kaldırabilirsiniz

Facebook hesabınızda ekli yani yer alan arkadaşlarınızı herkesin görmesini istemiyorsanız veya bazı kişilerin görmesini istiyorsanız bu yazımız tam size göre olacak.

İletişime geçmek istemediğiniz bazı kişilerden arkadaşlık isteği veya mesaj alabiliyorsunuz. Bazen bunlara yanıt vermediğinizde sizin arkadaş listenize bakaran onlar üzerinden sizinle iletişime geçmeye çalışıyorlar. İşte bu tip kişileri engellemek istiyorsanız gerekli ayarların yapılması gerekiyor.

Yapacağımız işlemler istediğimiz kişiler arkadaş listesini görebilir veya göremez. Aynı zamanda herkese açıkta yapabilirsiniz. Ya da tam tersi herkese gizleyebilirsiniz.

Facebook arkadaş listesini engelleme! Aşağıda seçtiğiniz seçeneğe göre arkadaş listesini gizleyebilirsiniz. Facebook arkadaş listesini herkesten gizlemek için sadece ben seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra gizlilik ayarlarınızı kontrol ediniz. Bilmediğiniz seçenekleri araştırıp gerekli seçeneği seçiniz.

Arkadaş listesini herkesten gizleme

  • Herkese açık olarak
  • Arkadaşlar görebileceği şekilde
  • Tanıdıklar hariç olarak ayarlama
  • Sadece siz görebilirsiniz
  • Özel ayarladığınız kişiler
Arkadaş listesini herkesten gizleme
Facebook arkadaş listesini gizlemek istiyorum
Facebook arkadaş listesini gizlemek istiyorum
Facebook arkadaş listesi saklama

Facebook arkadaşları gizleme

Arkadaş listesini gizleme! Arkadaş listenizi herkese açarsanız, herkeste size ulaşabilir. Aynı zamanda ekli telefon numaranıza ve kayıtlı e-posta adresinize de ulaşabilirler. Bundan dolayı gizlilik ayarları önemli bir işlem.

Arkadaş listemi gizleyemiyorum şikayetlerinin temelinde geçici kısıtlamalar veya sistem arızalarının yattığını düşünüyoruz. Tabi başka cihaz ve internet kullanarak denenmeden netleşmeyebilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir