Facebook çevrimdışı video izleme dönemi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Facebook' ta çevrimdışı video izlemek için yeni dönem başlıyor. Facebook' ta çevrimdışı video nasıl izlenir? Çevrimdışı video özelliğini açmak için ne yapmalıyım detaylarına genel olarak hadi bakalım.

Ad imageAd image

Cep telefonda Facebook çevrimdışı video izlemek için ne gerekli. Facebook çevrimdışı video izleme nasıl yapılır?

Facebook, mobil internet erişim sorunu yaşayanlar için önemli bir yeniliğe adım atıyor. Malum bazı yerlerde internet kopmaları veya aşırı internet yavaşlığından dolayı sorun yaşan kullanıcılar hala bulunmakta. Facebook çevrimdışı video özellik ile bu sorunu azami dereceye indirmek için çalışmalara başladı. Örnek Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı yapan kullanıcı açtığı videoları daha sonra mobil internet bağlantısı ile sorunsuz izleyebilecek. Bu özellik videoları kayıt edip daha sonra çevrimdışı izlemeyi de sağlıyor.

Facebook, çevrimdışı video hizmetini ilk önce internet bağlantı sorunu yaşayan ülkelerde başlatacak. İlk ülke olarak Hindistan’ da denemeye açacak. Denemeler olumlu geçerse kademeli olarak dünya genelinde kullanıma açılacak.

Facebook çevrimdışı video izleme dönemi

Ad imageAd image

Facebook çevrimdışı video izleme

Facebook’un çevrimdışı video uygulaması, Haber Kaynağına eklenecek bir özellik ile kullanım yapılabilecek. Kullanıcılar kablosuz bir yerden indirdikleri videoyu, internet kapsamı az olan bir yerden dahi izleyebilecek.

Facebook çevrimdışı video izleme özellik ayarları Facebook çevrimdışı video özelliğini yönetmek için “Sayfa Ayarları” bölümünde bulunan Engadget’ de yer alacak. Facebook çevrimdışı video özelliğini OpenCellular adında kablosuz ağ platformunda bugünden itibaren bu ağ üzerinden kullanıma açtı.


Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 11:19

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe