Facebook çıkış yapamıyorum Android iPhone Chrome

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Facebook çıkış yapamıyorum Android telefonlarda yaşandığı gibi iPhone kullanıcılarında zaman zaman etkilendiği oluyor. Lakin problem yaşayanların çoğunun telefonunun yazılım sürümü çok eski.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook çıkış butonu çalışmıyor veya çıkış seçeneği açılmıyor ise, belki sizden alaka bir durum olmadığını düşünüyoruz.

Chrome tarayıcıdan veya uygulamadan giriş yapamıyorsanız uygulamanın önbelleğini temizleyin.

Google Chrome için kapatıp açıp deneyiniz. Sorun devam ediyorsa Chrome geçmişini siliniz. Temizleme adımları Google üzerinden üç nokta seçeneğinde bulabilirsiniz.

Facebook çıkış yapamıyorum

Facebook’ tan çıkış yapmaya çalıştığınızda bir hata ekranında kalıyor veya başa attığı durumlar yaşanıyor. Bu sorun genel olabilir mi? Bunu bir analiz ediniz. Farklı yerlerden ve cihazlardan deneyiniz.

Şu seçeneklere bir göz atın:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Chrome veya hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız geçmişi temizleyin. İsterseniz tarayıcıyı sıfırlayın.
  • Başka tarayıcılarla denenmesi gerekiyor.
  • Bilgisayar üzerinden de sorun yaşıyor musunuz?
  • Bilgisayarla açmaya çalıştığınızda tarayıcınızda iki sekme açın ve birinde facebook.com, diğerinde bu hesaba ekli mail oturumunuzu açık tutun. Facebook sayfasından şifre sıfırlamasını başlatın ve yeni şifreyi mail ile yapın.
  • Facebook veya hesap kaynaklı ise iletişim adresi facebook.com/help/contact/357439354283890

Oturum kapatılamıyor sorunu yaşayan kullanıcılar başka bir tarayıcıdan girip veya cihazdan Facebook ayarlarına gidip tüm oturumlardan çıkış yap seçeneğini denesin.

Facebook kullanici adim 2 1
Facebook çıkış yapamıyorum Android

Çıkış için telefondan yapacaklarınız

Telefonun ayarlarından uygulama alanına girin ve Facebook yazısına giriniz. İçerisinde yer alanlara dokunup çalıştırın. Sonrasında deneme yapıp duruma göre telefonu yeniden başlatın.

Gelelim sürümlerde yaşanan olumsuzluklara. Cihazınızın yazılım desteği sürüyorsa, Facebook mobil uygulamasını telefondan kaldırın ve eski olan bir sürümü kurup deneyin.

Baktınız çıkış yok o zamanda fabrika ayarına döndürün.

Hesaplardaki oluşan problemler

Kullanıcıların yaptığı yanlış şeylerden dolayı hesaplarda kısmi kısıtlamalar uygulandığı zamanlarla karşılaştığımız dönemler oldu. Bunlar arasında şüpheli görülen davranışların bir sonucu işlem yasağı uygulanır ve kişi gün boyu herhangi bir şey yapmazsa kendiliğinden açılacaktır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ceza alan kişilerin profil alanına tarayıcı kullanarak girmeye çalışmalı. Eğer oraya da erişim izni verilmezse bir destek talebi gönderilmeli.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak