Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Instagram' a reklam vermeye çalışırken hata aldım ve Facebook' ta reklam yayınlayamıyorum gibi genel problemlerim çözümü için yazıyı inceleyelim.

Sponsorlu reklam

Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir ne demek? Instagram’ da reklamlar durduruldu ve reklam yöneticisi hatası nedir detaylarıyla paylaştık.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook veya Instagram hesabınızdan reklam yayınlamaya çalıştığınızda şu şekilde bir hata alıyorsanız, “Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir. Güvenlik nedeniyle, siz hesap bilgilerinizi onaylayana dek reklamlarınızın yayını durdurulacaktır. Facebook ile İletişime Geçin.” bunun nedeni reklam ödemesini yaparken kredi kartında oluşan her hangi bir hata, reklam ücretini çekememe nedeni, yayınlanan içerikte kurallara aykırı her hangi bir şeyin geçmesi, kullanılan anahtar kelimelerin aykırılığı veya hesabınızda oluşan güvenlik sorunları kaynaklı olabilir.

Sponsorlu reklam

Reklam sayfasına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir uyarı alıyorsanız, “Facebook ile iletişime geçin” yazısını tıklayınız. Sonra aşağıdaki ekran görüntülerindeki gibi başvurunuzu yapınız. Başvuruda sizden hesabınız eğer şirket hesabı ise şirket resmi evrakları, değil ise sizin kimlik ekran görüntüsünü eklemenizi isteyecek.

Eğer iletişim sayfasına giremediyseniz,  bu facebook.com/help/contact/531795380173090 adresten hem Facebook ile hemde Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. İlkeler uyarınca şeklinde kapatılan reklam hesabı içinde facebook.com/help/contact/766321470101104 iletişim adresini deneyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram kapatılan reklam hesabını açmak

facebook reklam yayınlanmıyor

Verdiğimiz URL ilerleyen yıllarda çalışmadı zaman yapacağınız bu ağla alakalı kullandığımız iletişim adlı yazılara bakmanız. İçlerinde talep göndermeyle alakalı çalışan bağlantılar olacaktır. Net olmasa da güvenlikle alakalı endişe duyulacak bir şeyin olması durumlarında engellenebilir ve belki bir öneri ekrana çıkabilir.


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 02:08

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir