Facebook destek hattı sorunuz mu var

Facebook' ta destek hattı çağrı merkezi hizmeti bulunuyor mu? Sosyal ağların telefon numarası yer almaz. Bu şekilde bir hizmet verilmemekte. Şikayetler için iletişim adresleri var.

Facebook destek hattı sorunuz mu var
banner192

Facebook destek hattı müşteri hizmetleri : Teknolojinin durdurulamaz gelişme sürecinde, her yıl katlanarak daha da hızlandığını ve yeni çıkan teknolojilere ayak uydurmanın zorlaştığı şu dönemde, bir yıl önceki teknoloji ile günümüzün teknolojisinin arasında ciddi farklılıklar olduğunu görmekteyiz. Bu durum, beraberinde bir çok kullanıcı için bazı zorluklar da getirmekte. Örnek olarak, teknolojinin ilerleme hızıyla aynı orantıda, en basitinden yeni çıkan bir teknoloji ürününün nasıl kullanılacağı gibi önemli bilgilere olan ihtiyacımız da aynı hızda artmakta.

Bir çok kullanıcı aradığı bilgi ve ihtiyacı olan yardımı, tanıdıklarından, internetteki siteler ve forumlardan ararken, ülkemizde uzun zamandır hizmet veren Telekomlardan biri, bu kullanıcılar için sorularına cevap, dertlerine deva olacak, Teknoloji Destek Hattı hizmetini sunuyor. 

Facebook destek hattı Türkiye

facebook müşteri hizmetleri
Facebook sosyal paylaşımda sitenin Türkiye' de her hangi bir Facebook müşteri hizmetleri veya yardım hattı bulunmamaktadır. Teknoloji ile ilgili Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.sabit ve operatör hatlardan destek hattımızı arayarak 7gün / 24saat destek alabileceğiniz bu servis sayesinde, sorun yaşadığınız tüm cihaz ve konularda aradığınız cevabı bulacaksınız. Örnek olarak, Android cihazınıza Lollipop versiyonunu nasıl kurabileceğiniz, nasıl yedek alabileceğiniz, uygulamalarda yaşadığınız sorunlar gibi bir çok konuda destek veren güler yüzlü bir ekip sizi bekliyor.

Facebook destek hattı sorunuz mu var

Hangi alanlarda hizmet alabileksiniz...

 • Virüs ve güvenlik programları kurulumu
 • İnternet uygulamaları ve güvenlik ayarları
 • Kişiye en uygun telefon tablet ve bilgisayar seçimi
 • Telefonla internete bağlanma
 • Telefon yedekleme ve taşıma telefon fonksiyon ve uygulamaları
 • Cihazların garanti kapsamı ve servis bilgilendirmeleri
 • E-posta hesabı oluşturma
 • Facebook, skype, twitter ve diğer tüm sosyal medya sitelerinde üyelik oluşturma ve hesap ayarları desteği
 • Facebook hesap şikayetlerini yapacağınız yerler
 • Facebook' a giriş sorununuz varsa
 • Facebook kullanım sorunları Facebook ile iletişime geçme

Haberdeki Facebook destek hattı arayarak ulaşabileceğiniz, yukarıdaki ve daha bir çok teknoloji cihazı ve konularına yönelik sorularınızı, telefonda yada uzaktan erişim ile doğrudan sizin bilgisayarınız yada mobil cihazınızda çözüme kavuşturan teknoloji hattı ile Avea' dan, Turkcell' den, Vodafone ya da sabit hatlardan arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkan Yılmaz
Türkan Yılmaz - 4 ay Önce

Facebook adresime giremiyorum.farklı bir kişi olduğu nedeniyle hesabım kapatılmış nasıl böyle bişey olabilir.bana yardımcı olurmusunuz.hesabımı geri istiyorum.

Gamze Başöz
Gamze Başöz - 4 ay Önce

Adıma açılan facebooklari kapatmanızı istiyorum o kadar şikayet edildi hic kapatılmadı lütfen kapatın

günes uzun
günes uzun - 7 ay Önce

Facebook sayfama giremiyorum. Günes Uzun olarak açmıştım. Yardım ederseniz sevinirim. Tesekkür ederim.

cem
cem - 12 ay Önce

faeceye giremiyorum devamlı teizle diyo cihazı ben arkoda kelimem yok

suleyman tekeli
suleyman tekeli - 1 yıl Önce

Hesabim calindi gonderfiginiz sifreyi cep numarama gonderirseniz sevinirim

Kimlik gönderdğim ve onaylandığı halde hesabım yine niye kapatıldı
Kimlik gönderdğim ve onaylandığı halde hesabım yine niye kapatıldı - 2 yıl Önce

Kaç kere kimlik gönderdim kaç kere açıldı yine kapandı niye kapatiryorsunuz anlamiyorum herkes kadar benim de hakkım var niye böyle yapıyor sunuz

Serhat
Serhat - 2 yıl Önce

Merhabalar
Facebook adresime girmeye çalıştığım da aşağıdaki yazı ile karşılaşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik
Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.Yardımcı olurmusunuz facebookum kaç güne açılır