Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir değişmiyor

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir anlatan içeriğimiz zamanla güncelliğini yitirme olasılığı var. Konu içerisinde sayfa adını değiştiremiyorum sorunu içinde önerilerimiz olacak.

Teknoloji destek

Facebook sayfanızın adını beğenmiyorsanız, yeni aldığınız sayfanın adını değiştirmek istiyorsanız veya marka değişikliğine gittiyseniz o zaman ne gibi işlemler yapılması gerektiği konusunda kısa açıklamamız olacak. Sonrasında sayfa adı değişmiyor sorununu inceleyeceğiz.

Sayfa adı değişikliği talebini gönderdikten sonra, geliştirici bu talebi inceleyerek onay sürecine alması gerekiyor. Lakin çok yoğun taleplerden dolayı bazen gözden kaçma veya sıralama nedeniyle dönüşlerin uzun zaman aldığı dönemler olabiliyor. Genelde belirlediğiniz adı onayladığınızda ekrana ad değişikliği talebinin cevabının 3 gün içerisinde bildirileceğini belirtecektir. Bize göre onay için her hangi bir zaman dilimi bulunmuyor. Nedeni Facebook’ un yoğunluğu veya gözden kaçırması olabiliyor.

Sayfa ad değişiklik talebi olumlu ya da olumsuz yanıtı e-posta ve sayfa bölümüne gelecektir. Herhangi bir olumsuz dönüşlerde tekrardan başvurunuzu iletmek istiyorsanız gerekçeli açıklamanızı düzgün şekilde yapmanızı öneriyoruz.

Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir ?

Facebook sayfanıza girdikten sonra sol tarafta yer alan “Hakkında” bölümüne tıkladıktan sonra sağ tarafta bulunan “Sayfa Bilgilerini Düzenle” seçeneğini tıklayınız. Genel’ de yer alan “Ad” bölümüne istediğiniz sayfa adını yazınız. Girdiğiniz sayfa adı daha önce kullanılıyorsa uyarı verecektir. Gerekli alan adını yazdıktan sonra ilgili alanlarda değiştirmek istediğiniz bilgiler varsa onlarıda düzenleyebilirsiniz.

Resimlere bakarak nasıl yapıldığını görebilir ve değişimlerde belli bir sınırlama olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Olur da uyarı vermeden ekranda kalıyor veya çıkıyorsa bu aklımıza gelsin.

Facebook sayfa adı değiştirme nasıl yapılır?
Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir değişmiyor

Görseller eski olduğundan dolayı güncel olanları görsel aramalarda bulacaksınız.

sayfa adını nasıl değiştiririm
Facebook sayfa adı değişmiyor

Facebook sayfa adımı değiştiremiyorum çözümü

Ad değiştirmede sorun yaşıyorsanız, yaptığınız işlemleri tekrar gözden geçiriniz ve duruma göre farklı sistemden bir daha deneyiniz. Eğer çok sık denediyseniz belki belli zaman aralığına kadar işlem yapmamanız gerekiyor.

Ceza veya bir şeylerin aksadığını anlamak için profilinizi açıp içeriğinde bir şeyleri değiştirmeye çalışınız ve değişmiyorsa o zaman problem olduğu anlamını taşır. Başkalarında aynı durumun olup olmadığının araştırılması gerekiyor.

  • facebook.com/help/contact/1417759018475333
  • facebook.com/help/contact/237843336274237

Çok sık ad değiştirmenin dışında herhangi bir şeyi sürekli yapmaya çalıştığınızda da yine aynı olumsuzlukla karşılaşırsınız. Böyle bir şey oluşmuşsa bir süre hesabınızı kullanmamanız doğru olacak.

Olası aracı cihaz ve internet engelinin testi içinde başka yerden denenmesi daha mantıklı olacaktır.

Not: Başvuru sırasında sizden resmi bir belge veya kimlik ekran görüntünü talep ediliyor.

Hesaba uygulanan yaptırım

Kullanıcıların yaptığı en büyük yanlışlıklardan biri sürekli tekrarlanan işlemler ve kurallara uymayan davranışlar sergilemeleri. Kişinin ilk aklına gelen ceza almış olma olasılığı. Bu doğru ama belki de geçici bir engel var ve düzelmesi için beklemeniz daha yararlı olacak.

Ceza testi için hesaplardaki ayarların değiştirilmeye çalışılması gerekiyor. Örnek profilinizden bir şeyi değiştirin. Sonra kaydedin. Olumsuz yanıt alanların hesapları ya yasaklı ya sistemde olumsuz bir şeyler var.

Facebook sayfa adımı değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım sorunuza yanıt vermeye çalışırken aynı zamanda Facebook sayfa adımı değiştirmiyorum sorununa yanıt verdik.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir