Facebook videolardan para kazanma

blank

Facebook artık yayınlanan videolara para verecek. Paylaşılan videolardan para nasıl kazanılır? Video paylaşan ve uygun görülen içerikler için Facebook para verecek.

Reklam alma video para kazanma dönemi: Dünyanın en popüler sosyal ağları arasında gelen Facebook her geçen gün yeniliklerde bulunmaya devam ediyor. Bu durum ise kullanıcıların Facebook gibi bir platformu tercih etme sebeplerinden yalnızca bir tanesidir. Kendi kalite standartlarına göre birçok alanda yeniliklere imza atan Facebook bu yeniliklere Youtube ve benzeri gibi video paylaşım sitelerinden ilham alarak videolardan para kazanma özelliğini de getireceğini açık bir şekilde ifade ediyor.

Facebook videolardan para kazanma özelliği

Facebook platformu bünyesinde barındırdığı milyonlarca kullanıcıya para kazandırmak ve platform üzerinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlamak adına video üzerinden para kazanma seçeneğini aktif bir hale getirecek. Böylelikle hem kullanıcılar hem de Facebook bu durumdan büyük mutluluk duyacağa benziyor.

Facebook videolardan para kazanma
Facebook videolardan para kazanma

Facebook’ ta video para kazanma imkanı

Bu özelliğin işleyiş şekline değinmek gerekirse; herkesin bildiği gibi Facebook’ta paylaşıma sunulan videoların üzerine gelindiğinde video otomatik bir şekilde görüntülenmeye başlıyor ve kullanıcıya zahmetsiz bir şekilde izleme imkânı sunuyor. Böyle bir özellikten faydalanarak kullanıcı Facebook’tan para kazanma özelliğini aktif etmiş ise bazı reklamlar yayınlanacak ve bu reklamların gösterimi ile hem videoyu paylaşan hem de reklam veren Facebook karlı çıkacaktır.

Facebook videolardan para kazanma dönemi başlamak üzere

Reklamdan para kazanma! Bahsedilmiş olan videolardan para kazanma özelliği ile hem Facebook hem kullanıcı kazanç sağlayabileceği için özellik aktif edildiği an yeni bir dönem başlamış olacak. Maalesef henüz aktif edilmemiş olan bu özellik aktif bir şekilde uygulamaya konulduğunda Facebook yönetim ekibi bir bildiri düzenleyerek kullanıcılarını haberdar edecektir.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!