Flash disk silinen verileri kurtarma

Andronova
3 Minimum Okuma

Flash disk' ten silinen veriler kurtarılabilir mi ? Flash bellekten yanlışlıkla silinen fotoğrafları, videolar ve dosyaları geri almak mümkün olabilir. USB silinen veriler nasıl kurtarılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Flash bellek silinen verileri kurtarmaflash bellek silinenleri kurtarma ve flash disk silinen dosyaları geri getirme ücretli ücretsiz programlarla denenebilir. Flash bellek silinen dosyalar nasıl kurtarılır?

Flash belleğinizde sildiğiniz verileri geri alabilmeniz için bazı işlemler yapılabiliyor. Bazı programların yardımıyla Usb bellekleriniz üzerinden sildiğiniz dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Bugün sizlere Flash belleklerinizden silinen dosyalarınızı geri kurtarmanız için yapmanız gereken adımları anlatıyoruz. Flash bellek üzerinden silinen dosyalarınızı geri getirmek için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Flash disk silinen veriler nasıl kurtarılır ?

Flash disk kurtarma programı: Flash diskleriniz de yaşanan bazı problemler, sürekli kaybolan verileriniz, yanlışlıkla silinen dosyalar gibi bu tür problemlerden dolayı sürekli sorun yaşıyorsanız. Sizler için verilerinizi geri getirebileceğiniz bir program öneriyoruz. My Flash Recovery programı, bu program sayesinde silinen veya kaybolan verileriniz kurtarma şansınız var. My Flash Recovery programı ile silinen resim, müzik, dosya, döküman veya videolarınız tüm bu verileriniz kurtarabilirsiniz.
Flash disk silinen verileri kurtarma
Fat 16 ve Fat 32 dosya sistemlerini destekleyen bu programın kullanımı da oldukça basit. Programın iki farklı formatı bulunuyor. Birinci formatı hızlı mod bu modda çok hızlı bir şekilde dosyalarınızı tarama yaparak verilerinizi listeler. İkinci mod ise kapsamlı tarama yani derin mod özelliği bu tarama biraz daha fazla zaman alabilir. Fakat bu taramanın asıl nedeni formatlanan Usb belleklerinizdeki verilerini geri almanız için kullanılmaktadır.

Programın ücretsiz sürümünde kurtarılacak dosyaların sadece önizlemelerini sizinle paylaşıyor. Eğer dosyalarınızı tamamen kurtarmak istiyorsanız ücretli sürümünü satın almanız gerekebilir.

Flash disk silinen dosyaları kurtarma programı

My Flasy Recovery programı ile silinen dosyalarınızı kurtarma şansınız var. Ücretsiz sürüm üzerinden sadece kurtarılacak dosyaların önizlemelerini görüntüleyebildiğinizi tekrardan hatırlatalım. Eğer kurtarılacak dosyalar listelenir de satın almak isterseniz My Flash Recovery indir yazarak aratabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ücretsiz sürümü indirmek için My Flash Recovery resmi sitesinden ya da güvenilir sitelerden indirebilirsiniz.

My Flash Recovery programı ile dosyalarınız eğer kurtaramaz iseniz aşağıdaki GetDataBack programını da deneyebilirsiniz. GetDataBack programı ile tüm diskler üzerinden silinen dosyalarınızı kurtarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

GetDataBack programı ile tüm disklerde kurtarm işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu program sadece silinen değil, virüs kaynaklı problemler, yazılım hataları, boot kaybı gibi diğer işlemleri de gerçekleştirebiliyor.

GetDataBack programını indirmek için getdataback v303 yazarak güvenli sitelerden indirebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 00:33

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir