Galaxy Note 5 Düşme Testi Videosu Yayınlandı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung’un geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtımını yaptığı Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 için ilk düşme testi videosu yayınlandı.

Sponsorlu reklam

Samsung, bu yıl akıllı telefonlarında ciddi bir değişiklik yaparak, artık tamamen metal gövde sunarak premium cihaz trendine katılmıştı. Daha önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde yapılan düşme testleri ve aklınıza gelebilecek her türlü dayanıklılık testleri, Samsung‘un yeni tasarım konseptiyle başarılı bir iş çıkardığını gösteriyordu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Peki donanımsal özellikleri oldukça iyi olan ve bir çok kişinin beklentilerini karşılayan Galaxy Note 5 modelinin sağlamlık konusunda da aynı başarıyı yakalayabilecek mi?

Sponsorlu reklam

Üzülerek söylemek gerekiyor ki, ilk izlenimler hiç iyi değil. Yapılan Note 5 düşme test videosunda, Note 5’in daha ilk düşmede ekranının kırıldığı görülüyor.

Galaxy Note 5 Düşme Testi Videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Od3UWz9gdk8″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir