Galaxy Note 5 Düşme Testi Videosu Yayınlandı!

media 12819

Samsung’un geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtımını yaptığı Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 için ilk düşme testi videosu yayınlandı.

teknik destek

Samsung, bu yıl akıllı telefonlarında ciddi bir değişiklik yaparak, artık tamamen metal gövde sunarak premium cihaz trendine katılmıştı. Daha önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde yapılan düşme testleri ve aklınıza gelebilecek her türlü dayanıklılık testleri, Samsung‘un yeni tasarım konseptiyle başarılı bir iş çıkardığını gösteriyordu.

Peki donanımsal özellikleri oldukça iyi olan ve bir çok kişinin beklentilerini karşılayan Galaxy Note 5 modelinin sağlamlık konusunda da aynı başarıyı yakalayabilecek mi?

Üzülerek söylemek gerekiyor ki, ilk izlenimler hiç iyi değil. Yapılan Note 5 düşme test videosunda, Note 5’in daha ilk düşmede ekranının kırıldığı görülüyor.

Galaxy Note 5 Düşme Testi Videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Od3UWz9gdk8″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın