Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur?

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur? Galaxy Note 7 Play Store uygulama indirmek için mail adresimi kuramıyorum diyenlerde varsa detayları okuyunuz.

Sponsorlu reklam
Samsung’un son ürünü, amiral gemisi olarak adlandırıldığı Galaxy Note 7 uygulama indirmek için mail adresi kurulumu nasıl yapılır?

Galaxy Note 7 Google Play Store hesabı kurulumu

Galaxy Note 7’de Play Store üzerinden uygulama indirmek için öncelikle Gmail adresinizin kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Play Store’a giriş yaptığınızda sizden ilk istediği gmail adresinizi tanımlayarak Play Store kurulumunu tamamlamanız olacaktır

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Note 7’yi satın aldıklarında ilk iş Facebook, Twitter, Linkedin gibi uygulamalarını telefonlarına kurmaktır. Play Store kurulumuna geçmeden önce, mobil veri yada Wi-Fi bağlantınızın olup olmadığından emin olmalısınız.

Sponsorlu reklam
Galaxy Note 7’de Play Store kurulumunu yapmak için sizler için hazırladığımız resimli anlatımı takip edebilirsiniz. Galaxy Note 7 üzerinden Play Store kurulumu yapmak için öncelikle Play Store uygulamasını açıyoruz.
Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur?
Gmail adresinizi biliyorsanız E-posta adresinizi girin yazan yere mail adresinizi giriş yaparak ileri butonuna dokunuyoruz. Eğer bir gmail adresiniz yoksa veya yeni bir hesap oluşturun linkine tıklıyoruz.
Hesabınızı girdikten sonra sizden gmail adresinize ait şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi de yazarak ileri butonuna dokunuyoruz. Hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını okuduktan sonra kabul et butonuna dokunabilirsiniz.

İleri butonuna dokunuyoruz.

Ücretli uygulama indirecekseniz eğer kredi veya banka kartı ekleye dokunuyoruz. Eğer direkt olarak ücretsiz uygulamalar indirecekseniz, hayır teşekkürler butonunu seçerek devam butonuna dokunuyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kurulum tamamlandır artık Play Store üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Note 7 Play Store hesabı kurulumu Note 7 Google Play Store Note 7 Google Play Store kurulumuNote 7 Google Play Store ayarlarıGoogle Play Store Google Play Store nasıl indirilirGoogle Play Store hesap açma

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak