Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 4 Karşı Karşılaştırma

Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 4 Karşı Karşıya [Resimli Karşılaştırma]

Andronova

Hemen hemen her gün yeni bir Android cihazının ortaya çıktığı bu günlerde, 4-5 üst seviye cihaz üreticilerinden ve Android cihazı üreticilerinden en büyüğü şüphesiz Samsung. Her ne kadar güncelleme politikası sebebiyle eleştiriler alsa da, ürettiği cihazlarla Dünya’nın en büyük diğer akıllı telefon üreticisi olan Apple’a rakip olabilen tek firma.

Her yıl üst seviye cihazlarını duyuran Samsung, ürettiği Note serisiyle ciddi ivme yakaladı. Öyle ki, ilk piyasaya sürüldüğünde “bu ne biçim bir telefon – telefon değil tablet – tepsi” gibi karalamalara mazur kalan Note serisi, kısa süre içinde ciddi bir kitle tarafından talep edilmeye başladı ve diğer üreticilerin ürün yelpazelerinde de bu boyutlarda cihazlar belirdi. Son olarak Apple bile iPhone 6 Plus ile, daha önce “asla” dediği “hata” olarak tanımladığı pazara giriş yaptı.

Samsung’un bu yıl bizlere sunduğu üst düzey cihazlarından olan Galaxy Note 4 ve önümüzdeki yıl içinde ülkemizde satışına başlanacak Galaxy Note Edge‘yi merak edenlerden misiniz? O halde sizleri aşağıdaki karşılaştırma fotoğraflarıyla baş başa bırakıyoruz.

Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 4 Karşı Karşılaştırma

note-edge-versus-note-4-hardware-01

note-edge-versus-note-4-hardware-02

note-edge-versus-note-4-hardware-03

note-edge-versus-note-4-hardware-04

note-edge-versus-note-4-hardware-05

note-edge-versus-note-4-hardware-06

note-edge-versus-note-4-hardware-07

note-edge-versus-note-4-hardware-09

note-edge-versus-note-4-hardware-10

note-edge-versus-note-4-hardware-11

note-edge-versus-note-4-hardware-13

note-edge-versus-note-4-hardware-15

note-edge-versus-note-4-hardware-16

note-edge-versus-note-4-hardware-17

Kaynak: androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.