Galaxy On7 arama engelleme nasıl yapılır?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
Samsung Galaxy On7 aramalar nasıl engellenir tüm giden aramalar engelleme, durdurma işlemi ve Galaxy On7 arama engelleme nasıl iptal edilir?
Samsung’un Galaxy On7 telefonu üzerinden giden aramalar nasıl engellenir? Galaxy On7’de arama engellemeyi sizler için hazırladık. Galaxy On7’de tüm giden aramaları engelleme nasıl yapılır? detaylar haberimizde. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy On7 arama engelleme 

Android işletim sistemlerinde arama engelleme, numara engelleme, tüm giden aramaları engelleme gibi birçok işlem aynı sürümlerde genelde hep aynıdır. Galaxy On7 üzerinden arama engelleme yapmak için aşağıdaki fotoğrafları adım adım takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu engellemeyi yaptıktan sonra arama yapamazsınız. Eğer engellemeyi devre dışı bırakmak isterseniz aynı işlemleri tekrar yaparak bu defa engellemeyi devre dışı bırakmanız gerekir.

Samsung Galaxy On7’de arama engellemek için öncelikle telefonunuzun menüsü üzerinden Telefon seçeneğine dokunuyoruz.  Daha fazla sekmesine dokunuyoruz. Ayarlar sekmesine dokunuyoruz. Diğer ayarlar sekmesine dokunuyoruz. Giden aramayı engelleme seçeneğine dokunuyoruz. Sesli arama seçeneğine dokunuyoruz. Tüm giden aramalar seçeneğine dokunuyoruz. Şifreyi gir ekranına ulaştığınızda eğer bir ağ şifresi belirlemediyseniz. Varsayılan şifre “0000”‘dır.
Galaxy On7 arama engelleme nasıl yapılır?Galaxy On7 ağ şifresi istiyorGalaxy On7 sesli arama engellemeGalaxy On7 giden aramayı engelleGalaxy On7 tüm giden aramaları engelleGalaxy on7 arama engelleme işlemi

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak