Galaxy S4 Mini, Samsung Uygulama Mağazasında Ortaya Çıkarken, Kahverengi Galaxy Note 8.0 Doğrulandı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

İlk olarak Galaxy S4 Mini’yi ele alacak olursak; telefon hakkında ortaya çıkan iddialar Galaxy S4 lansmanının hemen sonrasına dayanmaktadır. Birçok defa görselleri ortaya çıkan ve bir dizi test raporlarında iki farklı işlemci ile beliren Galaxy S4 Mini, şimdi de Samsung’un resmi uygulama mağazasında belirdi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Haziran ayı içerisinde tanıtılması beklenen telefonun iki farklı versiyonu olduğu görülürken, LTE destekli SGH-I257 modelinde muhtemelen çift çekirdekli Qualcomm işlemci yer bulacak. GT-I9195 modelinde ise Cortex-A15 mimarili çift çekirdekli Exynos ailesinden bir işlemci bekleniyor.

4.3-inç boyutunda QHD çözünürlüklü Super AMOLED ekran (LTE versiyonun HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağı iddia ediliyor), 8MP çözünürlüklü arka kamera, 8/16GB dahili depolama birimi, microSD kart desteği, Android 4.2.2 ve Bluetooth 4.0 telefonda öne çıkan diğer teknik özellikler.

Galaxy S4 Mini

Galaxy Note 8.0 cephesine göz attığımızda ise şubat ayında gerçekleşen MWC 2013 etkinliğinde görücüye çıkan tablet ilk aşamada beyaz renk seçeneği ile basın karşısına çıkmıştı. Tabletin mart ayı içerisinde siyah renk seçeneği ortaya çıkarken; @evleaks, tabletin kahverengi seçeneğine sahip olacağını da bizlere gösterdi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacağı bildirilen kahverengi Galaxy Note 8.0 için yeni renklerin de sunulacağı ön görebiliriz.

media 16887

kaynak: AndroidAuthority

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak