Galaxy S4 ve HTC One’ın Google Sürümlerinde Yer Alan Yeni Kamera Uygulaması, Açılış Animasyonu ve Canlı Duvar Kağıdı İndirilebilir Durumda

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google, Android dünyasının önde gelen telefonlarından Galaxy S4 ve HTC One’ın saf Android ile çalışan sürülerini Play Store üzerinden satışa sunarken, mevcut işletim sistemi üzerinde bazı minik yenilikler de sundu. Bunların başında ise yenilenen kamera uygulaması geliyor. Görselleri daha önce de ortaya çıkan kamera uygulamasının Android 4.3’te yer bulması bekleniyordu fakat Google’ın söz konusu yeniliği beklenenden daha önce gün yüzüne çıkardığını görüyoruz. Alt bölümde eski ve yeni kamera arayüzlerine göz atarak öngörülen yeniliklere daha yakından bakabilirsiniz.

teknik destek

Galaxy S4 ve HTC

Bir önceki kamera uygulamasını açtığımızda karşımıza çıkan temada, kamera modlarına erişim tuşu ve bir dizi düzenlemeler yapabildiğimiz ayarlar sekmesi sekmesi, yeni temada ekrana konumlandırılan çekim tuşuna daha da yakınlaştırıldı. Sağ bölümde yer alan kısa yol ikonuna tıkladığımızda ise önceki sürüme göre yine farklılık göze çarpıyor. HDR, farklı bir kamera moduna geçiş, LED Flaş, pozlama ve diğer seçenekler dairesel bir menü yerine yay şeklinde bir şerit üzerinde sıralanıyor.

Google’ın telefonlarda yer verdiği diğer yenilikler ise yeni bir canlı duvar kağıdı ve Boot animasyonu oldu. Dosyaların tümünü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Yeni galeri ve kamera uygulaması

Canlı duvar kağıdı

Boot animasyonu HD versiyon ve full

Not: Yeni kamera uygulaması ve canlı duvar kağıdı .apk dosyası şeklindeyken, boot animasyonlarını ise Recovery menüsünde flaşlamanız gerekiyor. Tüm dosyalar Android 4.0 ve üzerinde çalışıyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir