Galaxy S5 Active’in Tüm Sistem Dosyaları Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni nesil amiral gemisi Galaxy S5’i geçtiğimiz gün dünya genelinde satışa sunan Samsung, cihazın popülerliğinden yararlanarak Galaxy S5 adı altında birçok telefon daha piyasaya sunacak. Geçtiğimiz yıl Galaxy S4’te olduğu gibi Galaxy S5 mini, Galaxy S5 Zoom ve Galaxy S5 Active bunların başında gelecek. Yılın ikinci yarısında ise 2K ekranlı ya da Snapdragon 805 işlemcili Galaxy S5’in de tanıtılması muhtemel görünüyor.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un web sitesinde telefona ait kullanıcı profili dosyasında SM-G870A ismiyle ortaya çıkan yeni bir Samsung telefonu Galaxy S5 Active’i onaylayan ilk gelişme oldu. Bu defa popüler bilgi ve sızıntı kaynağı Evleaks, Galaxy S5 Active’de yer alan 227 APK dosyasını Twitter hesabı üzerinden yayınladı.

IP67 sertifikası sayesinde 1 metre derinlikte 30 dakikaya kadar su geçirmezlik özelliği sunan Galaxy S5’in Active modeli su geçirmezlik noktasında daha iddialı özelliklere sahip olacak. Galaxy S5 Active muhtemelen tıpkı Xperia Z2’de olduğu gibi IP68 sertifikasına sahip olacak. Bu sayede su geçirmezlik özelliği 1.5 metre derinliğe kadar geçerli olacak.

Galaxy S4 Active tasarımını sürdürmesi beklenen akıllı telefon, Galaxy S5’e oranla daha dayanıklı bir yapı sergileyecek. Galaxy S5 Active’in teknik özellikler henüz bilinmiyor, ancak 5.1-inç büyüklünde Full HD çözünürlüklü LCD ekran, Qualcomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, Androd 4.4 KitKat, TouchWiz arayüz ve Aqua mod özellili 13MP (Galaxy S5 16MP) çözünürlüklü kameranın telefonda yer alması muhtemel.

Bk_PzLBCMAAFwAP

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın