Galaxy S6 Edge ile Ceviz Kırdılar, Yere Attılar ve Suda Beklettiler! Sonuç Nasıl Mı?

Galaxy S6 Edge ile Ceviz Kırdılar, Yere Attılar ve Suda Beklettiler! Sonuç Nasıl Mı?
müşteri hizmetleri

Bu yılın amiral gemileri oldukça başarılı. Bilhassa en çok satış rakamlarına ve popülariteye sahip Samsung'un, kendisinden beklenen "yenilikçi" bir amiral gemi talebine cevaben duyurduğu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'nin çoğu kullanıcı tarafından beğenildiğini söylemek mümkün. Hal böyle olunca da, Galaxy S6 ve kardesi Galaxy S6 Edge, bir çok karşılaştırma ve dayanıklılık testlerine tabi tutuluyor. Bunlardan sonuncusu, geçtiğimiz gün sizlerle paylaştığımız yere "atma" testiydi. "Atma" kelimesini bilerek kullanıyoruz, çünkü düşme testlerinden farklı olarak, testi yapan bayan Galaxy S6 Edge'yi yere intikam alırcasına atıyordu. Her ne kadar videonun kalitesinin iyi olmaması sebebiyle çok net olmasa da, Galaxy S6 Edge'nin ekranınına bir şey olmadığı görülebiliyordu. Ancak bir çok kullanıcı, Samsung'un bilerek net video çekmediğini, bunun bir aldatma olduğu yorumları da paylaşılıyordu. Şimdi, yeni bir test serisi ile karşı karşıyayız. İlk testte, Samsung'un yeni kavisli ekrana sahip amiral gemisi Galaxy S6 Edge ile ceviz kırıyorlar. İkincisinde defalarca yere düşürülüyor ve üçüncü testte ise yaklaşık yarım saat suyun içerisinde bırakılıyor. Sonuç nasıl mı? Aşağıdaki videoları izledikten sonra çok şaşıracaksınız. Ceviz Kırma Testi vVtQfq8QyP4" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"> Düşme Testi gdkPKeOVOrk" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"> Suda Bekleme Testi LGBKmIlk52Q" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"> Bu videolardan sonra, hala Samsung Galaxy S6 Edge'nin sağlam olmadığını iddia ediyor musunuz?

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hamza
Hamza - 6 yıl Önce

Kırdığı ceviz ceviz değil ki. Şili'den ithal edilen kabuğu ince olan cevizlerden. Elinizle bile rahat açabilirsiniz bunu. Çetin ceviz kırsınlar da göreyim

Bahadır Telgezer
Bahadır Telgezer - 6 yıl Önce

Samsung ile ancak ceviz kirilir zaten o parayi veripte yere aticak test edicek kafada insan varsa ne diyeyim.

yeşil
yeşil - 6 yıl Önce

S3 Kullanırken arkadaşlarımın yanında anahtarla çizmeye çalışarak hava attığımı hatırlıyorum xperia z de bukadar özgüvenim yok ekran konusunda. ama yinede ceviz kıran ablamız bir önceki videodaki ablamızla aynı (ojelere dikkat) o kesinlikle reklam cevizler çürükte olabilir özel cihazda olabilir (cevizler kolay kırılıyor bana göre hepsi çürük) düşürme testinde fena değil. su testinin kokusu ise hemen çıkmaz. o telefon videodan sonra pert olacak önce kameralar buğulanacak sonra buharın çıkacak yeri olmadığından anında kısa devre ve arakart pert. yani telefonun suya düşmesi yeterli bunlar için yarım saat durması birşey ifade etmiyor suya dayanıkl anlamına gelmiyor suya düşünce temizleme şansınız yok pirince koysanız heryeri kapalı yani su konusunu evde denemeyin yoksa iphoneun da bu tarz videoları var kapalı kutu olduğu için su almıyor gibi oluyor ilkte

mehme
mehme - 6 yıl Önce

samsunga 3 lira vereceğime iphone 6 alırım daha mantıklı 2 elinin bile fiyatı düşmüyor.. note 2 almıştım daha eve gelmeden 200 lira düştü fiyatı:) kullanmadan şevkim kalmadı ayrıca başda android hızlı sonra kasmasıda ayrı dert..

hasan
hasan - 6 yıl Önce

yazılım hikaye olduktan sonra....

eren
eren - 6 yıl Önce

enteresan

FMK
FMK - 6 yıl Önce

Telefon başarılı ama şuda dogru şans işi daha dogğğğğrusu nasip, denildiğgi gibi 1.5 metrede kırılmayan da var 50 cm de kırılan da, bizzat yaşadım S3 mini yi abim yere fırlattı küçük bir çizik oldu defalarca düşürdüm bisey olmadı elimden düştü ekrandaki plastik tuz buz oldu.(dokunmatik panele bisey olmadı yine)

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

telefon kesinlikle sağlam ama şunu demek isterim ki elektronik alet şans işidir ve göreceksiniz yine bazılarının telefonu 50cm den düşünce ekranı kırılacak bazılarınınki ise belki 1.5 m den de düşse cihaza bir şey olmayacak ki su geçirme konusu da aynı, bu testler elbette önemli ama asıl gerçeklik son kullanıcıda belli olacak..

dogan
dogan - 6 yıl Önce

Ne cektin be s6 ve biladeri edge :)))

Hz Çzr Ercan Polat
Hz Çzr Ercan Polat - 6 yıl Önce

Bu sağlamlığın %20 Note3 te olsaydı, hiç yere düşmeden çerçevesi çatlamazdı belki :)

Samet Çakır
Samet Çakır - 6 yıl Önce

Şaşırdım

baris
baris - 6 yıl Önce

İnanmak istemiyor insan ama gerçekten yapmış adamlar

Çağlar
Çağlar - 6 yıl Önce

Her sene aynı yalan. Geçen sene de s5'in üzerinden araba geçiyordu bir şey olmuyordu. Gerçekte ise yere düşürünce bırakın kırılmayı ufalanıyor.

Can Selimoğlu
Can Selimoğlu - 6 yıl Önce

Artık HTC düşünsün battı batacak bikaç mal alıyo sadece

Şahin
Şahin - 6 yıl Önce

Gerçekten acayip yapmış samsung bu sefer


Teknoloji haberleri