Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin Tanıtım Görseli ve Duvar Kağıdı Sızdırıldı!

Samsung’un tanıtımına sadece iki gün kalan yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’ye yönelik haberler hızını kaybetmeden devam ediyor. Son olarak burada sizler için paylaştığımız haberimizde yan yana çekilen gerçek görüntülerinin sızdırıldığı yeni S6 serisine yönelik, şimdi de resmi tanıtım görseli ve duvar kağıdı sızdırıldı.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde aynı şekilde HTC’nin yeni amiral gemisi One M9’a yönelik gerçek görüntü ve hatta sunum videosunun sızdırılmasına tanık olmuştuk. Bu yılın en çok merak edilen iki akıllı telefonu olan One M9 ve Samsung Galaxy S6’ya yönelik bu kadar çok sızıntı haberlerinin, spekülasyonların olması normal olsa gerek.

Şimdi ise, Sprint’in tanıtım görseli yayınlanarak, artık işin sonuna yaklaşıldığı anlaşılıyor. Dilerseniz bundan birkaç gün önce sızdırılan Galaxy S6 serisine ait aşağıdaki yeni duvar kağıdını telefonunuza indirerek telefonunuza biraz değişiklik katabilirsiniz.

galaxy-s6-duvar-kagidi
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir