Galaxy S7 Edge İçin Harika Bir Video Yayınlandı İşte Özellikleri!

media 12290

Milyonların merakla beklediği, Samsung’un yeni kavisli ekranlı amiral gemisi Galaxy S7 Edge modeline ait harika konsept videosu yayınlandı. Bakalım Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge özellikleri ve fiyatı ne olacak.

Andronova

Güney Koreli teknoloji devi, bir ilk yaparak S6 serisinde her iki tarafı da kavisli modeli olan Galaxy S6 Edge‘yi satışa sunmasının ardından, kullanıcıların beğenisi ve satın alma tepkisi üzerine Samsung, Edge modellerine yönelik ağırlık verme kararı almıştı. Özellikle S6 Edge modelinde ilk etapta yaşanan tedarik sıkıntısından sonra, yeni S7 Edge modelinde stok yapmaya başlayan Samsung, kullanıcılara İris tarama gibi güvenlik seçeneklerinin de bulunduğu ve donanımsal olarak oldukça güçlü bir cihaz sunmaya hazırlanıyor.

Bu konuda sizlerle daha önce paylaştığımız “Galaxy S7’nin Yeni Görüntü Ve Önemli Bilgileri Sızdı” ve “Galaxy S7 Daha Pahalı Olacak ve İris Tarayıcı ile Gelecek” başlıklı yazılarımız ilginizi çekebilir.

galaxy s7 edge

Popüler olan ve beklentinin yüksek olduğu Galaxy S7 Edge modeline yönelik Jermaine Smit tarafından, 5.5 inç her iki tarafı da kavisli QHD Super AMOLED ekran, 12MP BRITECELL arka kamera, 8MP ISOCELL ön kamera, USB Type-C girişi gibi özellikler gibi, sızdırılan bilgiler ışığında hazırlanan harika konsept videosunda, S7 Edge adeta ortaya çıkıyor.

Açıklanan yeni bilgilere göre Octa çekirdekli 3.X GHz işlemci  Edge için 4GB RAM, Galaxy S7 6GB RAM,  Ed3D 4K çözünürlüklü ekran, ışık duyarlı sensör, optik görüntü sabitleme, gerçek zamanlı High Dynamic Range (HDR), hızlı şarj özelliğe sahip batarya.

Tabi konuya dahil ettiğimiz özellikler için henüz bir bilgi bulunmuyor. Ama kısaca Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge adından çok söz ettirecek.

Galaxy S7 Edge konsept videosu:

Yurtdışı kaynaklarında geçen haberlere göre Samsung, Galaxy S7 tanıtımını 21 Şubat’ta Mobil Dünya Kongresi‘ nda yapmayı planlıyor. Samsung Galaxy S7, Mart 2016’ da satışa çıkması bekleniyor. Samsung çeşitli modellerle çoğu kullanıcıya hitap etmeyi başarmıştır.

Samsung yeni akıllı cep telefonu Galaxy S7‘ nin teknik özellikleri ile Apple geride bırakması bekleniyor. Yeni Galaxy modelin fiyatı özellikleri gibi yüksek olacak mı? Merakla bekleyen kullanıcıları memnun edecek mi? Acaba biz ne zaman alabiliriz diyenler için cevap verebilecek var mı!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın