Galaxy S7 ve LG G5 Gerçek Görüntüleri Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Ve nihayet tanıtımına günler kalan 2016 yılının süper amiralleri Galaxy S7 ve LG G5 gün yüzüne çıkıyor ve şimdi gerçek görüntüleri de sızdırıldı.

Teknoloji destek

Milyonlar 21 Şubat tarihinde başlayacak olan MWC 2016 (Mobil Dünya Kongresi)’nin başlamasını beklerken, internete bu iki rakip amiral gemisine yönelik oldukça ilginç bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Edindiğimiz bilgiler ışığında son olarak sizlerle paylaştığımız “LG G5 İçin Önemli Bir Özellik Ortaya Çıktı” ve “Samsung Galaxy S7 Fiyatı Belli Oldu! Yok Artık” başlıklı yazılarımızın yanı sıra, her iki amiral gemisine yönelik detaylı teknik özellik incelemesini yer aldığı “Samsung Galaxy S7 ve LG G5 Özellik Karşılaştırması” başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Şimdi edindiğimiz son bilgide, Galaxy S7 ve LG G5 modelinin gerçek görüntüleri, kutularına kadar ortaya çıktı.

Galaxy S7 Görüntüleri

galaxy-s7-kutu-goruntuleri galaxy-s7-kutu-goruntuleri-2 galaxy-s7-kutu-goruntuleri-3

Tasrımı ve kutu içeriği de belli olan Galaxy S7 modelinin yanı sıra, renk seçeneklerinin de belli olduğu render görüntüleri de oldukça şık duruyor.

galaxy-s6-render-goruntuleri

Aşağıda en büyük rakibi LG G5 modeline ait görselleri de görebilirsiniz.

LG G5 Görüntüleri

lg-g5-kutu-goruntuleri

Her iki modelin de kendine has artıları ve eksileri bulunsa da, rakibi Galaxy S7 serisine göre, donanımsal olarak benzer özelliklere sahip olan LG G5 modelinin, özellikle fiyat konusunda ciddi farklılık göstereceği söylenenler arasında. LG’nin yeni amiral gemisini ortalama 650-700$’dan satışa sunacağı belirtiliyor. Rakibi Samsung’un ise belirlediği fiyat aralığıise 700-800 euro.

Bakalım resmi özellikler ve fiyat bilgileri açıklandıktan sonra kullanıcılar bu iki akıllı telefon modeline yönelik nasıl tepki verecekler.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir