Galaxy S7 ve S7 Edge Uygulama nasıl indirilir ?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy S7 Google Play Store uygulama nasıl indirilir? Uygulamalar nasıl yüklenir detaylarıyla yer verdik. Uygulama silmede hata alırsanız uygulama silinmiyor diyorsanız temizleme uygulaması deneyiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Galaxy S7 Play Store Android uygulama nasıl indirilir?
 
Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge bilindiği gibi Samsung’un son çıkarmış olduğu telefonlardan, Google Play Store üzerinden nasıl uygulama indirilir ? Uygulama indirmeden önce nasıl bir işlem yapılmalı ? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.
Samsung S7 Edge ve S7 telefonlarınız üzerinden uygulama indirebilmek için öncelikle Play Store hesabınıza gmail adresinizin kurulumu yapmanız gerekiyor ? Android bir telefon aldığınızda ilk yapmanız gereken işlemlerden bir tanesi telefonunuza Gmail adresinizin kurulumunu yaparak senkronize etmektir. Android cep telefonlarında en önemli şey Gmail adresinize ait bilgilerinizin güvenilir olmasıdır. Eğer kurulum yaptıysanız ve uygulama indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Play Store üzerinden ücretli ve ücretsiz tüm uygulamaları yükleyebilirsiniz. Ücretli uygulama indirmek için Gmail adresiniz üzerinden Play Store hesabınıza giderek kredi kartı ile alışverişi etkinleştirmeniz gereklidir. 

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge uygulama nasıl indirilir ?

Play Store üzerinden uygulama indirmek için ana ekranda yer alan Play Store uygulamasını açıyoruz.

İndirmek istediğiniz uygulama ismini Google Play yazan yere dokunarak aratabilirsiniz. 

İndirmek istediğiniz uygulamayı seçtikten sonra Yükle butonuna dokunmanız gerekiyor. 

Yükleme devam ediyor, yükleme bittikten sonra Aç butonu gelecektir. Daha sonra indirdiğiniz uygulamayı açarak kullanabilirsiniz. 
 

Galaxy S7 ve S7 Edge Uygulama nasıl indirilir ?
S7 Play Store uygulama indiremiyorum
S7 google play store


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 17:25

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir