Bitcoin müşteri hizmetleri Türkiye için var mı?

Bitcoin iletişim destek hattı müşteri hizmetleri var mı? Türkiye' de çok sayıda Bitcoin siteleri bulunmakta. Bilinen çoğu sitede şu an sadece Bitcoin alınabiliyor. Diğer sanal paralar alınamıyor.

Bitcoin müşteri hizmetleri Türkiye için var mı?
müşteri hizmetleri

Bitcoin, sanal para birimine verilen ad. Açık kaynağa sahip dijital sanal madencilik olarakta bilinmekte. Her hangi bir kuruluşa bağlı olmayan Bitcoin, şu an da resmi bir kimliğe sahip değil. Ama yakın bir zamanda büyük ihtimal çok yaygın bir ağa sahip olacak.

Bitcoin, bazı ülkelerde çok aktif kullanılırken, Türkiye' de henüz tam yayınlaşmadı. Kısıtlı sanal para alımı bunun içinde olumsuz etkilemekte. Ama sorunu Bitcoin' i transfer ile çözüldü. Türkiye sitelerinden aldığınız Bitcoin' i yurt dışı Bitcoin sitelerinden birine aktarıp, sonra Bitcoin' i satıp hesaba yatan dolarla alt Bitcoin' ler satın alabilirsiniz. Bu sanal para birimlerinin isimleri aşağıdaki ilişkili haberler kısmında yer almakta.

Bitcoin iletişim siteleri

Bitcoin Türkiye! Bitcoin siteleri hangileri diye soranlar için Türkiye' de belli başlı 3-4 tane ön planda olan siteler var. Ama işlem yapmadan önce komisyon oranları ve Bitcoin fiyat farklılıklarını incelemeniz önerilir. Özellikle Türkiye siteleri ile yabancı siteler arasında fiyat farklı bulunmakta.

Bitcoin, özellikle Avrupa ve ABD' de de hızla yayılmakta. Dünya genelinde yer alan Bitcoin için bazıları büyük tehlike dese de önünü şu an için kimse kesemiyor. Yakın zamanda Diyanet' in yaptığı açıklama ile Türkiye' de helallik konusunda olumsuz izlenime sahip oldu.

Bitcoin destek hattı...

Bitcoin müşteri hizmetleri Türkiye için var mı?

Bitcoin müşteri hizmetleri

Bitcoin destek hattı olarak önerdiğimiz teknik hat dışında Bitcoin siteleri bulunmakta. Ama genellikle Bitcoin telefon numarası bulunmamakta. Bitcoin kazancı için önerilerde küçük çapta olanlar ileri de daha fazla kazandıracağı yorumları ağır basmakta. Bitcoin için özel bir desteğe ihtiyacınız varsa önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. Teknik destek dışında bu konular içinde yardım hizmeti vermekte.

Bitcoin destek hattı ile Bitcoin al sat, bitcoin transferi gönderme, cüzdana para gönderme, Bitcoin hesaptan para çekme ve bitcoin üye nasıl olunur gibi çok fazla konuda destek alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2017, 12:41
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Burhan erdoğan
Burhan erdoğan - 2 yıl Önce

Meb ben bitcon girmek istiyorum yardımcı olur musunuz

Bitcoin alım yapamıyorum sorunu
Bitcoin alım yapamıyorum sorunu - 3 yıl Önce

BTC alımlarında sistem kaynaklı bir hata tespit edildi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiz. -BTS hatası aldıysanız şu an genel bir durum. Hatta yurtdışı sitelerde de zor işlem yapılmakta.

Teknoloji haberleri