General Mobile 4G Android One 4.5G internet ayarları

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

General Mobile 4.5G internet ayarları, wifi ayarları ve tarayıcı geçmişini silme nasıl yapılacağı yazıda yer buldu. Android One 4G internet açma kapatma gibi bilgilerde ekli.

Ad imageAd image

Android One 4G internet ayarları Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (Avea) nasıl yapılır? APN, MMS, 3G General Mobile 4G Android One 4.5G internet ayarları? Android One 4G kablosuz wifi internet ayarları.

Telefonda internet ayarlarını hem Turkcell için hem Türk Telekom ve hem de Vodafone için nasıl yapılacağı resimli olarak sıraladık. Aynı zamanda da Hotspot internet paylaşım ayarı bulunuyor.

General Mobile 4G Android One internet ayarları

Uygulamalar / Ayarlar / Mobil Ağlar / Erişim Noktası Adları açılan bölümden mevcut profil ayarlarını değiştirilebilir veya üs tarafta yer alan + simgesi ile yeni internet ayarları oluşturulabilir. MMS ayarları içinde yine yeni profil oluşturup MMS seçip yapabilirsiniz. internet ayarlarını açmak için Veri bağlantısı yazısını tıklamanız yeterli.

Ad imageAd image

3G ve 4.5G interneti açma kapatma ayarları

Ayarlar / Mobil ağlar / Ağ Modu / 3G, LTE veya 4G simgesine dokunun. 4.5G simgesi yoksa LTE’ yi seçiniz.

General Mobile kablosuz Wi-Fi internet ayarları

Ayarlar / Kablosuz / Wi-Fi tıklayınız. Kablosuz ağları görebildiniz ise bağlantı yapacağınız ağ adına tıklayınız. Eğer şifreyi doğru girmenize rağmen internet bağlantınız yoksa ya da bağlantı yapamıyorsanız, cihazı ve modemi kapatıp açıp deneyiniz. Durum aynıysa modem şifreleme tipini değiştiriniz. Şifreleme tipi WPA -PSK ve kanal 11 yapınız. 

General Mobile tarayıcı geçmişi nasıl silinir?

Tarayıcıyı açınız Seçenekler / Geçmiş / Tarama verilerini temizle silme istediklerinizi seçiniz Sil seçeneğine dokunun.

General Mobile Hotspot internet paylaşım ayarlar

Ayarlar / İnternet Paylaşımı / Taşınabilir kablosuz ortak erişim noktası / Kablosuz hotspot kurulumu yap / Wifi ağ adını, şifreleme tipini ve kablosuz şifrenizi yazınız.

General Mobile 4G Android One 4.5G internet ayarları

General Mobile internet ayarları

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe