Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır

banner186

Google Allo uygulaması nasıl yüklenir? Google Allo nasıl indirilir Android iPhone? Google Allo indir yükle dene. Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır? Görüntülü arama nasıl yapılır?

Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır
Müşteri Hizmetleri 19 Eylül 2016 Pazartesi 13:47

banner192

Google Allo ne zaman yayınlanacak? Google Allo nasıl indirilir nasıl yüklenir? Google Allo ön kayıt nasıl yapılır? Google Allo nasıl iptal edilir? Google Allo ​nedir? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 / Edge, Galaxy Note, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Grand, HTC, LG, Sony Xperia, Android One 4G, Discovery, Huawei, Asus Zenfone, Lenova ve diğer marka modeller için uyumlu.


Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır


Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır

Google Allo nedir? Google' nin bu yıl içerisinde duyurduğu anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Google Allo uygulaması, Google' nin Hangouts hizmetine göre daha gelişmiş ve daha yetenekli bir uygulamadır. Uygulama WhatsApp gibi gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Yine WhatsApp gibi uçtan uca şifreleme sistemine sahiptir. ​

Google Allo nasıl kullanılır? Google Allo uygulaması için şuan için sadece ön kayıt alınıyor. Google Allo kullanabilmek için cep telefonu numarasını ile veya Google hesabı ile uygulamayı aktif edebilirsiniz.


Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır

Bu hafta içi resmi cihaz mağazalarında yerini alması bekleniyor. Android cihazlar için Google Play Store ve iPhone iOS cihazlar içinse App Store' den ücretsiz indirebilirsiniz.

Google, kısa süre önce hizmete aldığı Google Duo uygulamasından sonra Google Duo uygulamasını da hizmete alıyor. 

Google, Mayıs ayında Google I/O etkinliğinde tanıtıma çıkardığı Google Allo mesajlaşma uygulamasını bu ay içerisinde kullanımı açıyor.

Android Police sitesinde bahsi geçen uygulamanın 21 Eylül 2016 tarihinde resmi uygulama mağazalarında yerini alması bekleniyor. 

Google, yakın zamanda görüntülü görüşme imkanında sahip olan Google Duo uygulamasını devreye almıştı. Fakat anladığım kadarıyla çokta tutulmadığı görülmekte. Tabi yarın ne olur bilinmez!

Google Allo uygulaması bu hafta indirmeye açılacak. Google Allo, iMessage ve WhatsApp uygulamalarına rakip olmayı hedefliyor.

Google Allo uygulaması ile gönderilen mesajları büyütme veya küçülteme, fotoğraf üzerine not yazma ve mesajlaştığınız kişiye eğlenceli çıkartmalar gönderebiliyorsunuz. 

İsterseniz şimdiden Google Allo uygulaması yayınlanmadan, bu adresten play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.fireball&hl=tr ön kayıt başvursunu yapabilirsiniz.  Uygulama kayıt adresine Google Play Store' den giriş yapıp "Ön kayıt yaptır" butonuna tıklayarak adımları izleyebilirsiniz.

Kayıttan sonra Google Allo indirme işlemi nasıl olacak? Google Allo uygulaması için ön kayıt yaptırmak üzeresiniz. Ön kayıt işlemini yaptıktan sonra uygulama yayınlandığında kullandığınız cihazınıza bildirim gönderilecektir.

Google Allo ön kayıt nasıl iptal edilir? Yukarıda kayıt için verdiğimiz adrese giderek "Kaydı iptal et" butonuna dokunabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
17vlpahihknh - 1 yıl önce
5100