Google, Android 4.3.1’in Dağıtımına Başladı

blank

Google temmuz ayında yayınladığı Android 4.3 için küçük çaplı iyileştirmelere devam ediyor. Arama motoru devi daha önceki iki güncellemede Android versiyon numarasını değiştirmezken, dağıtımına henüz başlanan güncelleme ile versiyon numarası Android 4.3.1 oldu.

teknik destek

JLS36I yapı numarasına ait güncelleme dosyası 9.42MB boyutunda ve ilk olarak yeni nesil Nexus 7 LTE modeli için yayınladı. Tabletin diğer versiyonları için de güncellemenin kısa süre içerisinde başlaması bekleniyor. Google’ın ayrıca güncellemeyi yakın zamanda diğer Nexus cihazlara da sunması bekleniyor.

OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı gerçekleşen güncellemenin beraberinde neler getirdiği henüz bilinmiyor ancak 2013 model Nexus 7’deki dokunmatik ve GPS sorunlarının çözüm süreci dikkate alındığında, bazı iyileştirmelerin yapıldığı tahmin ediliyor. Diğer yeniliklerin neler olduğu ise ilerleyen zamanlarda kullanıcı yorumlarından anlaşılacaktır.

android 4.3.1

ilgili>> AndroidPolice

 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!