Google, Android 4.4 KitKat için Kararlılık Güncellemesi Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google oldukça hareketli hafta geçirdi. Bir taraftan Nexus 5 duyurusu ve satış işlemleri ile uğraşan Google, diğer taraftan Android 4.4 kaynak kodlarını ve diğer Nexus cihazlara dağıtım işlemiyle meşgul oldu.

Arama motoru devi Android 4.4’ün dağıtımını OTA  yoluyla  dünya genelinde Nexus cihazlar için sürdürüyor. Nexus 4 için de dağıtımı başlayan güncelleme sonrası her zaman olduğu gibi Nexus kullanıcıları en güncel Android sürümünü cihazlarında tecrübe etmeye başladı.

Google, Android 4.4’ü yayınladıktan sonra ilk kararlılık güncellemesini de başlattı. Nexus cihazlar (Nexus 5 dışında) için başlayan stabilite güncellemesi 3.4MB boyutunda ve güncelleme neticesinde sanal buton ve bildirim ekranına kavuşmayı umuyorsanız, Google  burada sizi yine hayal kırıklığına itebilir. Ufak çaplı güncelleme ile daha çok sistemde oluşan bazı sorunlara çözüm getiriliyor. Bunun dışında gözle görülür herhangi bir değişikliğe rastlanmış değil.

Güncelleme neticesinde KRT16S kod numarasına sahip güncellemenin en güncel fabrika imaj dosyalarına Google geliştiriciler sayfasından ulaşabilirsiniz.

kaynak: xda-developers

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir