Google Haritalar, Sesli Navigasyon Özelliği Türkiye’de!

blank

Popüler harita servisi Google Haritalar (Google Maps) için, nihayet Türkiye’de sesli navigasyon dahil tüm özellikler aktif edildi.

teknik destek

Kullanıcıların için sunduğu faydalı servislerle hayatı kolaylaştıran Google, Haritalar uygulamasında uzun süredir ülkemiz için tüm özellikleri sunmuyor ve bu sebeple özellikle sesli navigasyon olmak üzere bir çok güzel özellik Türkiye’de kullanılamıyordu.

Dünya’nın en çok kullanılan, en iyi ve güncel harita uygulamalarından Google Haritalar, sesli navigasyon özelliğinin yanı sıra, sürücüler için anlık trafik durumu gibi önemli bilgileri de sunarak, navigasyon deneyimini üst seviyelerde yaşatıyor.

Google Haritalar Sesli Navigasyon Özelliği

google-haritalar-sesli-navigasyon
Google Haritalar, Sesli Navigasyon

Türkiye’de uzun bir süredir aktif olan Yandex.Navigasyon uygulaması, gerek sesli yol tarifi, gerek canlı trafik durumu ve detaylı yolculuk bilgileriyle kullanıcıların ilgisini çekmişti. Google Maps‘in ülkemizde tam özellikleriyle aktif olmasının ardından kullanıcıların nasıl tepki vereceği merak konusu.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!