Google Keen indirme Android için peki iPhone

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Google Keen uygulamasını indirme isteyenlere şu an Samsung veya Huawei tarzı telefonlarla kullanılabildiğini belirtmek isteriz. APK dosyası internette yerini aldı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Pinterest benzeri bir yapıya sahip Google’ un yeni uygulaması Keen kullanıma açıldı. İlk Android tabanlı telefonlara ve tarayıcı ile kullanım imkanı sunulan sosyal ağın iOS içinse çok yakında hizmete alınacak. Keen APK bağlantısı Google Play olarak yer alırken çok sayıda site üzerinde de yayına giriyor. Keen Windows 10 kullanım arayüzü de çok basit olduğunu söyleyebiliriz. 

Keen, görsel paylaşımların ön plana çıktığı Pinterest tarzı bir sosyal ağ diyebiliriz. Biraz instagram’ dan biraz rakipten alınmış gibi duran bir yapısı var. Yeni test ettiğimiz uygulamanın henüz oturmadığını görüyoruz. Sade bir yapısı ve görünümü olduğunu belirtebiliriz.

Keen Web sürümünü incelediğimizde aynı şekilde basit bir arayüze sahip ve beta gibi duruyor. Tarayıcıdan kullananlar profilin ana fotoğrafına tıkladığında yanındaki noktalı kısıma tıklayıp düzenleme, davet etme, paylaşma ve hesap silme adımlarıyla karşılaşacak. 

Keen indirme adresi

 • Keen Android indirme link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.area120.keen&hl=en_US
 • Chrome tarayıcıyla https://staykeen.com/home adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Çalıştırdığınızda bir Google hesabı istiyor veya aç seçeneğiyle direk açılış adımlarına geçiyor.
 • İzinlerden sonraki adımlarda bir alan kategorisinin seçilmesi gerekiyor.
 • Hesaba resim eklemek için düzenlemede yer alan URL alanına resmin bağlantısını girmeniz gerekiyor.

Keen arama kısmına bakmak istediğiniz paylaşımların kategori kelimesini yazmanız yeterli oluyor. Biz diğer popüler uygulamanında genelde tanıtım amaçlı kullanıldığından yanaydık ve bu da böyle olacak gibi duruyor. Yani vakit geçirmek isteyenlerin uğraş yeri olmadığından yanayız. Uygulamanın detaylarına Google Keen nedir adlı yazımızda bulacaksınız.

Google Keen indirme Android için peki iPhone

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Aşağıda görsel web kullanımdan alındı ve gördüğünüz gibi kolay bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Kullanıma açtıktan sonra profil açıklamasını doldurmanızı öneriyoruz. Unutmadan düzenleye girerek Private olarak seçilidir ve dışarıdan herkesin hesabınızı görmesini istiyorsanız Public (halka açık) olarak ayarlamanız gerekiyor. Shared ise bağlantıya sahip olanlar diye adlandırılıyor.

Bunun için:

 1. Profil kapağı veya simgesine giriniz.
 2. Belirlediğiniz kapak veya resmin alltında yan yana noktalı yere tıklayın.
 3. Edit (düzenle)
 4. Private yazanın yanındaki dünya işaretine tıklayın ve Public ile herkese açık olarak yapılandırınız. 

google keen windows sürümü

Uygulamanın şimdilik tarayıcı ve Android yazılıma sahip telefonlarda kullanılabiliyor. iPhone sürümünün kısa sürede yayında olacağını belirtelim. Samsung ve Xiaomi kullanıcılarında indirme ve yükleme sırasında problem çıkanlar için:

 • Telefonların depolama tarafında yetersiz olması durumu ön planda olabiliyor. Var gibi görülenler için işletim sisteminin ve uygulamaların rahat kullanılması için belli bir alana ihtiyaç duyarlar. Bundan dolayı yine gereksizlere yol veriniz.
 • İnternet ile alakalı durumlar veya çok sık yapılan işlemler nedeniyle uygulamanın belli bir süre işlem yapmamasına neden olunabiliyor.
 • Oturum açılan hesapla alakalı bir sorun olabilme ihtimaline karşın yedek bir mail ile denenmesi.
 • Uygulamanın gereksinimlerini cihazın karşılayamaması.

Her türlü sorunda geri bildirimle seçeneğine profile dokunarak ulaşabileceğinizi ekleyelim. Hem bilgisayarla hem uygulamayla ayrı ayrı test edilerek bize yazabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 16:29

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir