Google Maps Go uygulaması çıktı. Google Maps Go indir dene!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google firması tarafından Youtube Go ve Files Go uygulamalarından sonra şimdide Google Maps Go uygulaması yayınlandı. Uygulamayı Android Google Play Store' den indirip yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google mobil sektörüne kazandırdığı uygulamalar ile gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Özellikle işletim sistemi olarak neredeyse akıllı telefonların %80’ninde kullanılan android mobil dünyasının önemli saç ayaklarından birini oluşturmaktadır. Firma android işletim sistemini geliştirirken aynı zamanda yeni uygulamaları da karşımıza çıkarmaktadır. 

Google donanım olarak alt düzeyde olan telefon modelleri için Android Oreo Go Edition sürümünü çıkardı. Firma bu alt düzey işletim sistemi ile birlikte bazı uygulamaları da geliştirerek piyasaya çıkardı. Bu sistemin en önemli özelliği ise düşük kaynak veri tüketimine sahip olmasıdır. Firma bu işletim sistemine uygun uygulamaları da entegre ederek telefonlarda kullanılmasını sağlamaktadır.

Daha önce bazı özellikleri kısıtlanarak yayınlanan Youtube Go ve Files Go uygulamalarından sonra şimdide firma Google Maps Go uygulmasını çıkardı. Google firmasının marketi konumda olan Google Play Storede bu yeni uygulama yerini aldı. Bu uygulama android 4.1 ve yeni sürümlerinin yüklü olduğu modellerde sorunsuz olarak çalışacak. 

Google Maps Go uygulaması çıktı. Google Maps Go indir dene!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Maps Go indir Android

Özellikle kapasite olarak giriş seviyesinde olan cihazlar sorunsuz bir şekilde çalışması beklenilen uygulama ile kullanıcılar gerçek zamanlı trafik bilgilerine, yol tarifine ve diğer bilgilere ulaşabilecekler.

70’den fazla ülke bu yeni navigasyon uygulamasında yer almaktadır. Şuan bu yeni uygulamayı marketten indiren kullanıcılar uyumsuz cihaz uyarısı almaktadırlar.

Uyumsuzluk sorunu ilerleyen günlerde firma bu sorunu çözmesi beklenilmektedir. Çünkü bu uygulamayı APK olarak telefonlarına yükleyenler sorunsuz olarak kullanabilmektedirler. 

Google Maps Go indir dene! Uygulamayı indirme adresi Google Play Store ve alternatif indirme marketlerini inceleyebilirsiniz. İndirme BURADAN


Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 18:30

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak